Ana SayfaCoin Yorum - AnalizPump ve Dump Coini Haline Gelen Multichain (Multi) Coin Analizi

Pump ve Dump Coini Haline Gelen Multichain (Multi) Coin Analizi

Bir yükseliyor, bir düşüyor. Pump Dump coini haline gelen Multichain (Multi) yorum, geleceği ve teknik analizi bu yazımızda

spot_img

Binance borsasında yer alan Multichain (Multi) Coin geçtiğimiz günlerde 1 Dolardan seviyesinden ciddi bir yükselişle fiyatını ikiye katlamıştı. Multi daha sonra doldur boşalt misali 2.4 Dolar seviyesinden 1.3 Dolara kadar düştü. Daha sonra tekrar 2 dolar seviyesine çıkan Multi tekrar düşüş yaşadı. Son olarak 3 Dolar seviyesine yükselen altcoin yazı tarihiyle %30’a yakın değer kaybetti ve 2.1 Dolar fiyat seviyesinden işlem görüyor. İşte güncel Multichain (Multi) yorum, geleceği ve teknik analizi

Multichain (Multi) Coin Yorum ve Teknik Analizi

Pump Dump coini haline gelen Multi Coin yorum ve geleceği hakkında yatırımcılar ne olacağını merak ediyor. İşte güncel teknik analizimiz;

multichain multi coin yorum, geleceği, fiyat tahmini, teknik analizi

  • Teknik göstergelerimize göre mevcut hissiyat Nötr , Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 30 (Korku) gösteriyor Multichain , son 30 günde %19,40 fiyat dalgalanmasıyla 9/30 (%30) yeşil gün kaydetti .
  • Eylül 2023 verilerine göre genel Multichain fiyat tahmini yaklaşımı düşüş yönünde. 13 teknik analiz göstergesi düşüş sinyalleri verirken, 12 teknik analiz göstergesi düşüş sinyalini işaret ediyor .
  • Teknik göstergelerimize göre Multichain’in 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay düşecek ve 12 Ekim 2023’e kadar 4,41 dolara ulaşacak. Multichain’in kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 12 Ekim 2023’e kadar 1,874881 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.
  • Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto para biriminin aşırı satıldığını (30’un altında) veya aşırı satın alındığını (70’in üzerinde) işaret eden popüler bir göstergedir. Şu anda RSI değeri 68,45 seviyesinde bulunuyor ve bu da MULTI pazarının nötr konumda olduğunu gösteriyor.
  • Günümüzün 2,40 dolar  pivot noktasına (P1) göre Multichain, 1,824829 dolar , 1,071587 dolar ve en güçlüsü 0,500321 dolar destek seviyelerine sahip . Benzer şekilde Multichain direnç seviyeleri de 3,15 dolar , 3,72 dolar ve 4,47 dolarda yer alıyor .
  • Şu anda Multi Korku ve Açgözlülük Endeksi 30’da bulunuyor, bu da yatırımcıların duyarlılığının Korku bölgesi olarak adlandırılan bölgede olduğu anlamına geliyor.
  • Multichain’in 200 günlük fiyatı şu anda 5,56 dolar .
  • Multichain’in 50 günlük SMA’sı (basit hareketli ortalama) şu anda 1,537840 dolar .
  • Multichain’in 14 günlük RSI’si 68,45 seviyesinde bulunuyor ve bu da MULTI’nin şu anda nötr olduğunu gösteriyor.

Diğer haberler:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar