”Ethereum, Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek”

Raoul Pal
Abone Ol 

Real Vision CEO’su ve kripto dünyasının önde gelen isimlerinden Raoul Pal, Ethereum’un uzun vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini bir kez daha yineledi. ”Ethereum, Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Real Vision CEO’su ”Ethereum, Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek”

Raoul Pal yakın tarihte Crypto Banter’a bir röportaj verdi ve söz konusu röportajda, Bitcoin’in işlem hacmi ve aktif cüzdan sayısı açısından ETH’yi geçmesine rağmen, Ethereum‘un son birkaç yılda BTC’den daha iyi performans göstereceğine inandığını dile getirdi.

Pal: ”Bitcoin alırsanız, Bitcoin her hafta Ethereum’dan daha fazla değer alışverişi yapıyor. Ethereum’da çok fazla işlem var. İşlemler asıl konunun gözden kaçmasına neden oluyor. Bunlar, Bitcoin’in her ikisinde de Ethereum’u aştığı toplam değer ve aktif cüzdan sayısıdır.”

Önerilen Makaleler

Raoul Pal sözlerine şu şekilde devam etti: Öte yandan Ethereum alırsanız bu iki değerin Ethereum’daki döviz kurları daha yüksektir. Bu yüzden Ethereum’un önümüzdeki yıllarda Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum ve bunu gerçekten faydalı buluyorum. Fiyatın ne olduğunu ve fiyatın oldukça iyi olduğunu gösteriyor.”

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.