Ertha Coin 4 Ocak’ta Huobi’nin Prime List’de !

ERTHA

Ertha Coin ,  Binance akıllı zincirinde heyecan verici bir geçmişe sahip yeni bir P2E oyunudur. Oyun, oyuncuların şirketlerini ve ülkelerini tatmin edici ve ödüllendirici bir şekilde mikro yönetebilecekleri büyük ölçekte doğru bir yaşam simülasyonunu kapsayacaktır. Peki Huobi Borsasın da Listelenecek olan olan Ertha Coin Nasıl Alınır ?  ERT Coin nedir ? 

ERT Coin ( Ertha Coin ) Nedir ? 

Ertha ,   Binance akıllı zincirinde heyecan verici bir geçmişe sahip yeni bir P2E oyunu olup , ERT coin ise oyun içi para birimidir. Oyuncular, birden fazla gelir sistemi kullanılarak elde edilebilecek bu belirteç kullanılarak ödüllendirilecektir. Yeni metaverse, oyuncuların diğer oyuncuları ilerletmek ve onlara hükmetmek için ekonomik, altyapı ve askeri gelişmelerini dikkate almalarını gerektirecek. Ertha, onu ayrıntı odaklı hale getiren ve oyuncu kararlarını meta veri tabanında dinamik olarak etkili hale getiren birçok özelliği kapsayacaktır.

Arazi altıgenlerinizi satın alın, kiralayın ve satın , vergilerden  Ertha Coin Kazanın 

 • ERTHA oynayarak paranızı ERTHA tokenında çarpın
 • Gerçek dünya simülasyonu, oyuncular tarafından yönlendirilen ekonomi, savaşlar ve siyaset
 • ERTHA‘da arazi sahibi olun

Bir NFT Oyununda Daha Önce Hiç Görülmemiş 3 Özellik Dünya, gerçek dünya gezegenini tasvir eder ve oyuncuların ülkelerini gerçek dünyadaki bir yere bölmeye karar verecekleri HEX planlarına bölünmüştür. 350.000 HEX arsa dünyayı böler ve oyuncular gezegendeki gerçek bir coğrafi konumdan hangi arsaları inşa etmek istediklerine karar vermek zorunda kalacaklar. HEX grafikleri NFT’lerdir ve satın alınabilecektir.

Toprak Sahibi Ol

Son derece değerli altıgenlerin sınırlı tedarikini kontrol edin

Her ERTHA hex arsa, düzinelerce şirketin ve yüzlerce insanın oyun içinde çalıştığı ve Ertha tokenında vergi ödediği son derece değerli bir NFT’dir.

 • Değerlerini artırmak için arazilerinizi geliştirin.
 • Arsa kaynaklarını çıkar ve pazara sat.
 • Oyun NFT’lerinde üretim yapmak için şirketler kurun
 • Başkalarına arsa kiralayın.
 • Devletin siyasi ve ekonomik kararlarına katılın.

Kontrol Sende

Oynarken gerçek para kazanın , Yolunu ve kaderini seç !

ERTHA haritası altıgenlere bölünmüştür , oyuncu toplulukları için bir evdir. Oyuncular nerede yaşayacaklarını, ders çalışacaklarını ve çalışacaklarını seçmekte özgürdürler.

Oyuncular, herhangi bir kripto para birimiyle takas edebilecekleri Ertha tokenları kazanırlar.

 • Harita aracılığıyla kaynakları, çalışmaları, işleri bulun.
 • Dünyanın en uzak köşelerine seyahat edin.
 • Bir oyuncu, seçtiği yerde bir konut inşa edebilir.
 • Çalışmalar devlet bütçesinden sübvanse edilir.
 • Tüm piyasa işlemleri Ertha tokenlarını kullanır.

ERT COİN

Savaşlar ve anlaşmazlıklar

Devletlerin sınırlarını yeniden şekillendirin . Nadir kaynakların kontrolünü elinize alın

Savaş, bir devletin ve vatandaşlarının küresel ölçekte hedeflerine ulaşmasını sağlar. Nadir kaynakların kıtlığı, toprak anlaşmazlıkları uluslararası çatışmaların önde gelen nedenleri arasındadır.

 • Devlet sınırları değişkendir.
 • Tüm vatandaşlar savaşa katılabilir.
 • Kaynaklar ve ek inşaat alanları savaşları kışkırtır.
 • Devletler, karşıt devletler tarafından ele geçirilebilir.

Oyuncunun oyunda baskın bir güç haline gelmesine yardımcı olmak için her biri kendi alt ilerleme ağacına sahip, seçilebilecek birden fazla yol vardır. Hakimiyet için savaşmak ya da daha ince bir yol almak istiyorsanız, oyun farklı oyun tarzlarına hitap edecek. Toplum, ekonomi canlandıracak işadamlarından, yeni teknolojileri araştırmanıza yardımcı olacak bilim adamlarından ve savaşlar yürütecek ve ülkenizi yaklaşan saldırılardan koruyacak savaşçılardan oluşacaktır. Oyuncular, hedeflerini ve hızlarını yansıtacak şekilde ülkelerini geliştirebilecekler.

ERTHA COİN NEDİR

Mekanikler, oyuncunun ülkesinin yönetiminde benzeri görülmemiş bir gerçekçilik getirecek. Ertha‘nın oyunda çok sayıda mekaniği var, bu da onu oradaki en çeşitli ve derin NFT tabanlı oyun haline getirecek. Üretiminizi sürdürmek, şirketlerinizi yönetmek, pazarın zirvesinde kalmak ve ticaret yapmak, nakliye rotalarınızı planlamak ve mali bütçeleriniz, hepsi Ertha‘yı benzersiz kılan şeylerin sadece örnekleridir.

Ödüllendirici Metaverse Oyuncular, farklı gelir mekanizmaları kullanılarak oyun içinde ödüllendirilecek ve oyuncu için oluşturduğu gelir akışlarında doğal bir yaşam ortamını taklit etmeyi bekleyecek. Kişisel Ertha arsaları NFT, HEX’inizde gerçekleştirilen farklı işlemlerden vergi, ücret ve gelir toplayacaktır. Bu, oyunu detaylandırır ve oyuncuları kaynaklarından maksimum düzeyde yararlanmalarını sağlamak için altyapılarını ve yükseltmelerini çeşitlendirmeye teşvik eder.

Ertha arazilerini tutmak NFT, rakiplerinize ayak uydurmak için giderek daha fazla gelir elde edecektir.

NFT’ler (HEXES), geliştirme ve stratejik önem açısından değerlerini koruyacak; Oyuncular, oyun zamanlarını, bulundukları yere ve büyümeye bağlı olarak daha sonra daha yüksek bir fiyata satabilecekleri mevcut varlıkları geliştirmeye yatıracaklar.

ERTHA Coin Avantajlarını sıralamak gerekirse şu şekildedir :

 • ERTHA, ekonomik ve sosyal büyümeye ilham vermek, yeni dünyayı araştırmak, seviye atlamak ve NFT pazarına girmek için yaratılmıştır.
 • ERTHA metaverse siyasi etkisi ve bölge yönetimi, oyundaki finansal merkez üssü boyunca defi araçlarıyla (yani akıllı sözleşmeler) kontrol edilir.
 • Ertha belirteci tarafından dağıtılan NFT sahipleri için bir dizi avantaj sunar.
 • Bölgesel anlaşmazlıklar ve uluslararası çatışmalar, NFT değerini hızlandırır.
 • Bölgesel anlaşmazlıklar ve uluslararası çatışmalar, NFT değerini hızlandırır.
 • Yönetişim modeline sahip binance akıllı zincir üzerine kuruludur ve oyunculara en üst düzeyde politik kontrol sağlar.
 • ERTHA haritası NFT altıgenlerine bölünmüştür ,oyuncular nerede yaşayacaklarını, ders çalışacaklarını veya çalışacaklarını ve Ertha jetonlarını kazanacaklarını seçmekte özgürdürler.
 • NFT fiyatları artıyor, ERTHA dijital metaverse büyüyor.
 • ERTHA arazi HEX, son derece değerli bir NFT’dir – Ertha jetonlarında vergi ödeyen düzinelerce şirket ve oyuncu. Son derece değerli altıgenlerin sınırlı tedarikini kontrol edin.
 • Ülkelerin sınırlarını yeniden şekillendirin, kıt kaynakların kontrolünü elinize alın.
 • Ertha, ilk defa defi’de bir oyuna dönüşüyor.

Ertha Coin Kurucusu Kimdir ?

Endüstri liderleri ERTHA oluşturmak için bir araya gelmiş olup ekip şe şekildedir ;

ERT COİN nedir

Önerilen Makaleler

ERTHA Coin Nasıl Alınır ?

ERTHA Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bahsi geçen sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Söz konusu  istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Ertha  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

 • ERT Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
 • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.