Elon Musk Twitter Yönetim Kuruluna Katıldı, Dogecoin %10 Arttı

Elon Musk Twitter Yönetim Kuruluna Katıldı, Dogecoin %110 Arttı

Dogecoin (DOGE), 0,10 dolar civarında dibe vurduktan dört hafta sonra yükselmeye devam ediyor ve bu da ikinci çeyrekte ek kazançların yolda olduğunu gösteriyor olabilir. Elon Musk Twitter Yönetim Kuruluna Katıldı, Dogecoin %10 Arttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Elon Musk Twitter Yönetim Kuruluna Katıldı, Dogecoin %10 Arttı

Yönetim kuruluna katılma anlaşmasının bir parçası olarak Musk, hissesini mevcut %9,2’den %14,9’dan daha yükseğe getirmemeyi kabul etti. Twitter CEO’su Parag Agrawal ve Musk Salı sabahı birlikte çalışma konusundaki heyecanlarını ve ilgilerini ifade eden tweetler paylaştılar.

Agrawal: “Son haftalarda Elon ile yaptığımız görüşmeler sayesinde, yönetim kuruluna büyük değer katacağını açıkça gördük.”

Musk: “Önümüzdeki aylarda Twitter’da önemli iyileştirmeler yapmak için Parag ve Twitter yönetim kuruluyla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum!”

Musk/Twitter ile ilgili haberlerde Dogecoin için iki gün içindeki ikinci artış. Pazartesi günkü hareket hızla tersine dönerken, DOGE şu anda yükseliyor ve iki ay içinde ilk kez 0.16 doları aştı.

Önerilen Makaleler

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca Tesla’nın (TSLA) CEO’su Musk, dogecoin’i teşvik etti ve hatta DOGE’nin Tesla’nın aşırı şarj istasyonlarında ve çevrimiçi ürün mağazasında ödeme için kabul edilmesine izin verdi. Artık Twitter hisselerinin en büyük sahibi ve bir yönetim kurulu üyesi olan Musk, DOGE ödemelerinin bir şekilde sosyal medya şirketinin platformuna entegre edilmesini sağlayabilir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.