Ana SayfaAltcoin HaberleriDopamine (DOPE) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Dopamine (DOPE) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Dopamine $DOPE), web3intelligence platformundaki tüm yeniliklere güç veren bir lisans tokenidir.

spot_img

Dopamine, merkezi olmayan finans sağlayan, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilen bir mobil uygulamadır. Şu anda iki milyonun üzerinde indirilmeye ve yüzbinlerce aktif kullanıcıya sahiptir. Peki tam olarak, Dopamine (Dope) Coin nedir, nasıl alınır, nereden alınır?

DOPE Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Dopamine (DOPE) Coin Nedir?

Dopamine $DOPE), web3intelligence platformundaki tüm yeniliklere güç veren bir lisans tokenidir. Milyonlarca kullanıcıya değer sağlayan mobil uygulamaların premium özelliğinden, web3intelligence’ın tüm teknoloji yığınına, kaynak koduna ve altyapısına erişim elde etmek için Dopamine tokeninin lisanslama modelinden yararlanan işletmelere kadar.

Herkesi eşit şekilde güçlendirerek adil web3 düzenlemesini, altyapısını, araçlarını ve hizmetlerini birlikte şekillendiriyor.

DOPE Coin Nasıl Alınır?

Dope Coin satın alacağınız zaman en güvenilir platform Gate.io borsasıdır. Satın almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Kaydolun.
  2. DOPE/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Dope Coini Nereden Satın Alabilirsiniz?

DOPE tokenleri merkezi olmayan borsalarda ve merkezi kripto borsalarında alınıp satılabilir. Dope satın almak ve ticaret yapmak için en popüler borsa Gate.io ‘dur.

Dope Coin Özellikleri, Amacı ve Faydası

DOPE, aşağıdakiler için kullanılan yerel yardımcı program tokenidir:

  • Ticaret verileri, sinyaller, analizler, AI modelleri gibi birinci sınıf özelliklere erişim DOPE sahipleri, piyasanın geri kalanıyla karşılaştırıldığında size önemli bir avantaj sağlayabilecek birinci sınıf gerçek zamanlı ticaret sinyallerine erişim elde edecek.
  • Uygulama içindeki reklamlar DOPE tokeni, Dopamine ekosistemindeki reklamların kilidini açmak için bir yardımcı token olarak kullanılabilir.
  • İndirimli işlem ücretleri DOPE sahipleri, platformun özelliklerini kullanırken indirimlerden yararlanacak.
  • Yeni Dopamin uygulaması işlevlerine ilişkin Topluluk Yönetişim Oylaması
  • Staking, farm ve yönlendirme ödülleri DOPE sahipleri tokenleri stake edebilir ve onlardan faiz kazanabilir. Stack miktarı ekosistem içerisinde kullanılacaktır ve herhangi bir zamanda stack’ten kaldırılabilecektir.
  • Dopamine Launchpad’e Erişim DOPE sahipleri, halka sunulmadan önce bu yenilikçi dApp’lerle karşılaşan ilk kullanıcılardan biri olacak. DOPE ile kullanıcılar erken yatırım fırsatlarına erişebilir.
  • Airdrop’lar, token yakımları ve daha fazlası Airdrop’lar, bir dönüm noktasını kutlamak veya uygulama içindeki küçük eylemleri tamamlamak gibi ihtiyaç duyulduğunda gerçekleştirilecektir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar