Ana SayfaAltcoin HaberleriVelar Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Velar Coin Nedir, Nasıl Alınır?

spot_img

Velar, finansal manzarayı yeniden şekillendiren bir Bitcoin Layer 2 agnostik likidite protokolü sunarak DeFi’nin en ileri noktasındadır. Bu yazımızda Velar Coin nedir, nasıl alınır, nereden alınır sorularının cevabını vereceğiz. 

VELAR Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Velar Coin Nedir?

Velar, başlangıçta Stacks blok zincirini ve Clarity akıllı sözleşme dilini kullanan, Katman 2 agnostik bir yaklaşım aracılığıyla Bitcoin’in sağlamlığından yararlanan, çığır açan bir DeFi likidite protokolüdür. Bitcoin DeFi alanında lider olan Velar, Bitcoin’in temel gücünü merkezi olmayan finansın dinamik yetenekleriyle birleştirmek için tasarlandı.

Platformun gelişimi, her biri Bitcoin Yan Zincirleri ve Katman 2 teknolojilerindeki ilerlemelerden yararlanan daha gelişmiş DeFi çözümlerini sunan dört stratejik aşamadan oluşuyor. Açılış aşaması olan “Dharma”, Swap, Likidite Havuzları, Staking, Farming ve IDO Launchpad ile tamamlanan otomatik likidite protokolünü ortaya çıkararak Velar’ın potansiyelini sergiledi. Bu aşama büyük ilgi gördü ve test ağı aşamasında 150.000’den fazla kullanıcının ilgisini çekti.

Velar’ın bir sonraki önemli kilometre taşı, Bitcoin üzerinde dünyanın ilk kalıcı DEX‘ini sunacak olan ve 20 kata kadar kaldıraç sağlayacak olan “Artha”dır. Bu yenilikçi özellik, Bitcoin’in güvenli ve güvenilir çerçevesi içinde kaldıraçlı ticaret fırsatları sunan DeFi topluluğu için önemli bir ileriye doğru atılımı temsil ediyor. Velar, Bitcoin Layer 2’den bağımsız olacak şekilde tasarlandığından, çeşitli Bitcoin Layer 2 çözümleriyle gelecekte uyumluluk vaat ediyor.

“Artha”nın tanıtılması, Velar’ın yerel Bitcoin likiditesini gelişmiş DeFi hizmetleriyle sorunsuz bir şekilde entegre etme ve finansal ekosistemde yeni bir paradigma yaratma yönündeki daha geniş vizyonunun bir parçası. Güçlü yatırım desteği ve önemli Bitcoin Layer 2 çözümleriyle stratejik ittifaklar kuran Velar, Bitcoin ile merkezi olmayan finansın kesişimini yeniden tanımlamaya ve yeni nesil finansal uygulamalar için çok yönlü bir platform sunmaya hazırlanıyor.

Velar Coin Nasıl Alınır?

Velar Coin satın almak için en güvenilir borsa Gate.io borsasıdır. Satın almak için aşağıdaki adımları takip edin;

  1. Buradan Kaydolun.
  2. Velar/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Velar Coin Nereden Alınır?

Velar Coin Gateio borsasından satın alınır. Borsa yeni çıkan coinlerin ilk olarak listelendiği en eski borsalardan biridir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar