Ana SayfaCoin Yorum - AnalizEthena (ENA) Coin Yorum ve Geleceği

Ethena (ENA) Coin Yorum ve Geleceği

İlk listelemede dolaşan arzın 1.4 Milyar civarında olacağı baz alınırsa fiyatın 0.35 - 1.5 Dolar arasında yer alması beklenebilir.

spot_img

Binance Launchpool tarafından duyurulan Ethena projesi yoğun bir ilgiyle karşılandı. Kullanıcılar BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz bir şekilde ENA Coin kazanıyor. Yatırımcılar Ethena (ENA) coin yorum ve geleceği hakkında analizleri merak ediyor. Tüm soruların cevabı Bilgi Kripto yorum sitesinde. 

Şimdi Ethena (ENA) Coin Satın Almak için Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Ethena (ENA) Coin Yorum

Ethena projesi 2 Nisan tarihinde ENA/BTC, ENA/USDT, ENA/BNB, ENA/FDUSD ve ENA/TRY işlem çiftlerinde listelenecek. Proje çok yeni olmasına rağmen 115 binden fazla kullanıcıya sahip oldu. Yazı tarihi itibariyle TVL 1.5 Milyar Dolar seviyesine ulaşmış durumda.

Projenin yerel tokeni ENA coin, Binance borsasında listelenerek büyük bir girişim oluşturdu. Binance’in öncü olması projenin tüm borsalarda listelenmesini sağlayacaktır. Etherfi’de yaşadığımız performansın benzerini burada da görebiliriz.

Tüm bunların yanı sıra projenin stabil coini olan USDe çok fazla bilinmese de ilerleyen zamanlarda Binance ve diğer borsalarda listelenebilir. Stabil coin çeşitliliğine Binance çok öenm vermektedir. Bu noktada Ethena göz bebeği konumuna gelebilir.

Ethena (ENA) Coin Geleceği

Ethena coin geleceği hakkında olumlu bir izlenim mevcut. İlk listelemede dolaşan arzın 1.4 Milyar civarında olacağı baz alınırsa fiyatın 0.35 – 1.5 Dolar arasında yer alması beklenebilir. Eğer Etherfi gibi hype yaşanırsa fiyat rahatlıkla 1 doların üstüne çıkabilir.

Dolaşan arzın zamanla artması fiyatın kademeli düşmesine neden olabilecekken, altcoin boğasında ENA coin 5 Dolar seviyelerine kadar tırmanabilir.

Tabi ki bu noktada Bitcoin’in doyum noktasına ulaşıp, paranın altcoinlere akması gerekir. Sonuç olarak Ethena gelecekte popüler olabilecek bir altcoin konumunda.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar