Cake Coin Ağustos Yorumları

cake coin yorumları
Abone Ol 

Geçtiğimiz günlerde Binance Labs tarafından yatırım alan Cake uzun vadede fiyat konusunda beklentileri yükseltti . Bu yazımızda Cake Coin için uzman analistler ve yorumcular tarafından derlenen Ağustos ayına ait yorumları paylaşacağız ! 

Cake Coin Nedir ?

CAKE, PancakeSwap ekosistemine güç veren lezzetli simgedir. Çiftliklerden ve Şurup Havuzlarından Cake kazanın, piyangoda kazanın veya borsada satın alın , ardından kullanım örneklerini keşfedin .

Pancake (CAKE)
Veriler
Dolaşan Arz
148.068.582 CAKE
Toplam Arz
315.644.206 CAKE
Maksimum Arz 
750.000.000 CAKE
Çıkış Tarihi
2020
ATH / ATL
$44.18 / $0.0002318

  • USD
  • AUD
  • EUR
  • GBP
  • TRY

Cake Coin Ağustos Yorumları

Cake yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki Cake yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

Changelly Cake Yorumları

2022 yılının ortasında Cake fiyatı ortalama 4,59 Dolar civarında ön görülüyor . Ağustos 2022, PancakeSwap değerinde 5.01$’a bir artışa da tanık olabilir. Fiyatın Ağustos 2022’de 4,43 doların altına düşmeyeceği varsayılıyor.

Coinpedia Cake Yorumları

Cake gelişimsel girişimler ve olaylarla desteklenen artan iyimserlik. CAKE’nin fiyatı muhtemelen yıl sonuna kadar maksimum 4.876$’a yükselebilir . Olumsuz tarafı, sert rekabetin ortasında protokol buharını kaybederse. Fiyat 3.511 dolara kadar düşebilir . Yükseliş ve düşüş hedefleri göz önüne alındığında, ortalama fiyat 4.243$ seviyelerinde yer bulabilir .

Cryptopoalitan Cake Yorumları

Mevcut piyasa trendine göre, Cake fiyatı 2022’nin sonunda 5 $’a ulaşabilir. Fiyat, 2022’nin sonunda maksimum 5,94 $ ve ayrıca minimum 5,06 $’a ulaşabilir.

Şimdi Cake Alım-Satım İşlemlerine Başlayın !

Yukarıda bahsedilen analiz ve yorumlara göre Cake Coin yorumları birbiriyle çelişkilidir . Gelecekteki olumlu veya olumsuz Cake fiyat hareketleri hakkında ortak bir fikir birliği yoktur.  Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.