BlockFi 1,2 Milyar Dolar Kaybetti

Milyar Dolar Kaybetti

Yayınlanan belgelere göre, kripto kredi kuruluşu BlockFi, FTX ve Alameda Research’e yatırılan varlıklarda 1,2 milyar dolar kaybetti. 

BlockFi, FTX ve Alameda Araştırma İflaslarında 1,2 Milyar Dolar Kaybetti

CNBC tarafından bildirildiği üzere, BlockFi’nin FTX’te 1 milyar doların üzerinde olduğu ve Alameda’nın bloke edildiği iddiaları doğru çıktı gibi görünüyor. Yeni bilgilere göre şirket, FTX‘e 415,9 milyon dolar, Alameda Research’e ise 831,3 milyon dolar yatırım yaptı.

Söz konusu bilgi, BlockFi’nin iflas danışmanı M3 Partners tarafından yanlışlıkla yayınlandı. CNBC’deki analistler ayrıca, BlockFi’nin iflas başvurusu FTX veya Alameda ile hiçbir ilişkisi olmadığını söylese de, şirketler arasındaki finansal ilişkinin karmaşık olduğuna dikkat çekiyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

Örneğin, 1 Temmuz’da FTX’in ABD bölümü, Terra ekosisteminin çökmesinden sonra şirketi kurtarmak için bir kripto kredi kuruluşuna 400 milyon dolarlık bir kredi limiti sağladı. BlockFi’nin FTX borsasının eski CEO’su Sam Bankman-Fried’e Robinhood hizmetindeki 648 milyon dolarlık hisse nedeniyle dava açmaya çalıştığını hatırlanabilir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.