Mahkeme, Tokenların Müşterilere Dağıtılmasına İzin Veriyor

Mahkeme Tokenların Dağıtılmasına İzin

New York Güney Bölgesi İflas Mahkemesi, Flare tokenlarının hesaplarında en az 1 XPR tokenı bulunan Celsius müşterilerine dağıtılmasına izin verdi. Mahkeme, Tokenların Müşterilere Dağıtılmasına İzin Veriyor

New York mahkemesi, Flare tokenlarının Celsius müşterilerine dağıtılmasına izin veriyor

Kripto borç veren Celsius’un iflasıyla birleşen iki yıllık bir gecikmenin ardından, New York Güney Bölgesi’ndeki Baş İflas Yargıcı Martin Glenn, şirkete uygun XRP Flare token sahiplerine kredi verme izni verdi. Başlangıçta 2020’de dağıtılması planlanan, projenin toplam arzının %15’i olan 4,28 milyar Flare tokenının airdrop‘u bu hafta gerçekleşti. Kalan %85’lik kısım ise önümüzdeki üç yıl içinde dağıtılacak.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

2022’de Flare Network ve Algorand Vakfı , Algorand blok zincirini Bitcoin ekosistemine bağlayan zincirler arası bir köprü geliştirmek için bir ortaklık duyurdu . Köprünün Flare çapraz zincir protokolleri kullanılarak tasarlanması planlandı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.