BitDAO Nedir ? BIT Coin Kurucuları Kimdir ?

bıt coin nedir

BitDAO ( BIT Coin ) merkezi olmayan bir belirteç ekonomisi kurarak dünyadaki herkes için oyun alanını eşitlemek isteyen merkezi olmayan özerk bir organizasyonu olarak bilinmektedir. Protokol, DeFi’ye odaklanan dünyanın en yeni ve en büyük merkezi olmayan özerk kuruluşlarından biridir ve BIT token sahipleri tarafından yönetilmektedir. Peki tam olarak BitDAO Nedir ? BIT Coin Nasıl Alınır ? BIT Coin Nereden Alınır ? BitDAO Toplam Arz ? BIT Coin Kurucuları Kim ?

BitDAO ( BIT Coin ) Nedir  ?  

BitDAO ( BIT Coin ) merkezi olmayan bir belirteç ekonomisi kurarak dünyadaki herkes için oyun alanını eşitlemek isteyen merkezi olmayan özerk bir organizasyonu olarak bilinmektedir. Protokol, DeFi’ye odaklanan dünyanın en yeni ve en büyük merkezi olmayan özerk kuruluşlarından biridir ve BIT token sahipleri tarafından yönetilmektedir. BIT Coin zincir içi yönetişim için yeni nesil çözümler oluşturmaya, gelecek vaat eden kripto para birimi ekiplerini desteklemeye, ademi merkeziyetçilik endüstrisi için kamu malı olan ürünler arasında topluluk hibeleri dağıtmaya odaklanan bir platformdur.  Söz konusu projenin öncelikli amaçlarından biri, belirteç takasları ve ortak geliştirme çabaları yoluyla geliştirici yeteneklerini çekmektir. Jeton takasları, BitDAO hazinesinin en iyi kripto proje jetonlarının bir koleksiyonunu toplamasını sağlayacaktır.

BitDAO , token takasları yoluyla mevcut ve gelişmekte olan projelerle ortak olmayı hedeflemektedir. Jeton takasları, BitDAO hazine tahsisinin en iyi kripto jetonlarından oluşan bir koleksiyon toplamasını sağlayacaktır. BitDAO, BitDAO ve diğer DAO’ların işlevselliğine ve etkinliğine yardımcı olacak temel ürünler oluşturmayı amaçlar. Çekirdek ürün, bir dizi zincir içi ve zincir dışı yönetişim çözümleri ve ürünleri içerir ve DAO’nun hazine yönetimi, getiri elde etmek için varlıkları dağıtabilir ve izleyebilir. Ek olarak BitDAO, kripto endüstrisindeki ekiplere araştırma veya ürünler için hibeler sağlamayı hedefliyor. Tüm hibeler oylanır ve kripto dünyasının kamu yararına verilir.

BitDAO ( BIT Coin ) ‘ nun bazı hedeflerini sıralayacak olursak :

 • Belirteç takasları ve ortak geliştirme çabaları yoluyla projelerle ortak olun. Jeton takasları, BitDAO hazinesinin en iyi kripto proje jetonlarının bir koleksiyonunu toplamasını sağlayacaktır;
 • BitDAO ve diğer DAO’ların daha etkili çalışmasını sağlayan temel ürünler oluşturun. Bu, zincir içi ve zincir dışı yönetişim çözümlerini ve DAO hazine yönetimi çözümlerini içerir;
 • Kripto endüstrisi için kamu malı olan araştırma veya ürünler üreten ekiplere hibe sağlayın.

bıt coin nasıl alınır

BitDAO Platformu, platformdaki kullanıcıların kişisel verilerini korumak için SSL şifrelemesi kullanmaktadır. BitDAO, siber ve kripto güvenliğine yatırım yapan ve Fireblocks ve BitGo gibi endüstri lideri güvenlik altyapısına sahip olan Amber ile de ortaklık kurmuştur.

 • Mevcut ve gelişmekte olan projelerle token takasları.
 • Çeşitli stratejilere hazine tahsisi.
 • Ortak projeler için likidite desteği.
 • Geliştirme ekiplerine ve Ar-Ge merkezlerine (BitDAO ürünleri oluşturmak veya ortak ürünleri desteklemek için) hibeler veya dönüm noktası ödülleri.
 • Blockchain teknoloji projelerine, eğitim programlarına veya diğer blockchain kamu mallarına hibeler.
 • BitDAO çekirdek protokollerinde yapılan güncellemeler (yönetim ve hazine yönetimi işlevleri dahil).

BIT Coin Kurucuları Kimdir ?

BitDAO’nun kurucusu yoktur. Proje, BIT jetonlarına sahip bir grup katkıda bulunan tarafından sürdürülmektedir. Protokolün arkasında hiçbir ekip veya şirket yoktur ( bir DAO olduğu için ) . Bu çeşitli kişilerin BitDAO protokolünde yapılacak değişiklikleri önerebileceği ve bunları kabul edip etmeme konusunda oylama BIT sahiplerine (katkıda bulunanlara) bağlı olduğu anlamına gelmektedir.  En büyük DAO’lardan biri olan Peter Thiel, Founders Fund, Pantera, Dragonfly, Spartan, Bybit ve diğerleri tarafından desteklenmektedir.

BitDAO Toplam Arz ?

BitDAO Toplam Arz : 10.000.000.000 BIT ‘ dir.

Önerilen Makaleler

BIT Coin Nasıl Alınır ? BIT Coin Nereden Alınır ?

BitDAO almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. BitDAO   alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. BitDAO Nedir ? BIT Coin Nasıl Alınır ? BIT Coin Nereden Alınır ? BitDAO Toplam Arz ? BIT Coin Kurucuları Kim ?

 •  BIT Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.