“Bitcoin’i Destekleyenlerden Nefret Ediyorum”

charlie munger
Abone Ol 

Berkshire Hathaway Başkan Yardımcısı Charlie Munger, FTX kripto para borsası Bitcoin’in çöküşü, Elon Musk’ın başarıları ve merkez bankalarının finansal sistemdeki rolü hakkında görüşlerini paylaştı.

Charlie Munger: “Bitcoin’i Destekleyenlerden Nefret Ediyorum”

98 yaşın olan Amerikalı ekonomist Charlie Munger, FTX ticaret platformunun durumunu yorumlayarak, faaliyetlerini dolandırıcılık olarak nitelendirdi ve politikacıların yardımıyla insanları yanılttı. “Kripto para birimlerini tanıtan ve var olmalarına yardımcı olan saygın insanları görmenin onu incittiğini” belirtti.

Charlie Munger, ülkenin hırsızlar, dolandırıcılar ve diğer suçlular için ideal olan bir para birimine ihtiyacı olmadığını söyledi. Artık 12 yaşındaki herhangi bir çocuğun kripto para birimlerinin yardımıyla milyarder olabileceği konusundaki şaşkınlığını dile getirdi.

Munger, ismine soyadını ekleyerek bir token oluşturabileceğini de sözlerine ekledi. Ekonomiste göre bu gerçek bir delilik. “Bazı insanlar her sıcak anlaşmada yer almaları gerektiğini düşünüyor. Ve bu iç karartıcı. Finans sektöründe itibar son derece önemlidir, bu yüzden pisliklerle ilişkilendirilerek ve onların ürünlerini tanıtarak itibarı yok etmek çok büyük bir hatadır. Munger, “Bitcoin’i destekleyenlerden nefret ediyorum” dedi.

Ek olarak ise, ABD Merkez Bankası Sisteminin (FRS) finans sektörünün ayrılmaz bir parçası olduğuna dikkat çekti. Bu sebepten dolayı, fiat para birimleri dünyasında, merkez bankaları gibi akıllı düzenleyiciler olmalıdır.

Munger, Tesla CEO’su Elon Musk ile ilgili görüşlerini şu şekilde paylaştı: “Tesla’nın başarılarına şaşırdım. Şirket, bir mucize gerçekleştirerek medeniyetimizin gelişimine gerçek bir katkı yaptı. Elon Musk, diğer insanların yapamadığını başardı.

Ancak Tesla’yı Bitcoin ile aynı kefeye koymuyorum,” yorumunda bulundu Berkshire Hathaway başkan yardımcısı. Munger hiçbir zaman bir bitcoin hayranı olmadı ve insanları her zaman kripto para birimlerine yatırım yapmaktan uzak durmaya çağırdı. Daha önce, bitcoin’i zührevi bir hastalıkla karşılaştırdı ve ABD makamlarından kripto varlıklarına yatırım yapılmasını yasaklamasını talep etti.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.