Bitcoin Korku Endeksi Düşüyor !

Geçtiğimiz hafta ve ay içerisinde Bitcoin korku ve açgözlülük endeksi Aşırı Korkuyu gösterirken dünden itibaren Bitcoin Korku endeksi düşmeye başladı . Uzmanlara göre bu boğanın ayak sesleri olabilir ön görüsü analizlerde bildiriliyor .

Korku ve açgözlülük endeksi, Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinin duygularını sunar. Zaman içindeki korku ve açgözlülük endeksi; burada 0 değeri “Aşırı Korku” , 100 değeri ise “Aşırı Açgözlülük” anlamına gelir.

bitcoin açgözlülük endeksi

  • Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi, yazı yazılırken olası 100 üzerinden 31’de. Böylece endeks, fiyat toparlanması yönünde hızlı bir büyüme gösteriyor.
  • Tam 7 gün önce korku endeksi , 21 puan ile aşırı korkuda yer alıyordu .
  • Korku ve Açgözlülük Endeksi, sözde bir duygu göstergesidir. Bu nedenle piyasadaki mevcut ruh halini temsil eder.
  • Puanlama , sosyal medya duyarlılığı ve BTC hakimiyeti gibi veriler değişkenler olarak hizmet eder.
  • Aşırı korku, yatırımcıların çok endişeli olduğunun bir işareti olabilir. Bu bir satın alma fırsatı olabilir.
  • Yatırımcılar çok açgözlüyse, bu, piyasanın bir düzeltme yapması gerektiği anlamına gelir.
  • Tabiki bu durumlar her zaman için geçerli olmayabilir . Kripto para piyasası çok değişkendir . Yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmalısınız .
  • Temmuz ayı için Bitcoin Analiz ve Yorumlarımızı inceleyebilirsiniz .

Bitcoin alım-satım işlemlerinizi lider kripto para borsası Binance üzerinden gerçekleştirebilirsiniz . Tüm bunların yanı sıra Bitcoin Stake ve Binance Earn ürünleriyle ekstra pasif gelir sağlayabilirsiniz . Şimdi Binance ailesine katılın !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.