Binance’da Yer Alan Coin , 1 Ayda 10x Yaptı !

Abone Ol 

Bildiğiniz üzere piyasaya ne kadar ayı hakim olsa da Binance borsasında yer alan BOND Coin 1 aylık bir süreçte 10x yapmayı başardı . Evet yanlış duymadınız . BOND an itibariyle en çok kazandıran coinler arasında ilk sırada yer alıyor . Peki Bond Coin Nedir ?

bond coin nedir

21 Haziran 2022 ‘de 2.18 Dolar seviyesinden işlem gören Bond Coin son 1 ayda resmen boğa yaşıyor . Yaklaşık 9 gün önce 2.5 Dolar seviyelerinde yer alırken 10 günlük süreçte Bond makale tarihiyle 21.5 Dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor .

Bond an itibariyle Binance borsasında en çok kazandıran coinler arasında yer alıyor . Her ne kadar Bitcoin düşüş eğilimide gösterse piyasada yer alan kaliteli projeler kendini yavaş yavaş göstermeye başlıyor . Peki Bond Coin Nedir ?

Bond Coin Satın Almak İster misiniz ?

Bond Coin Nedir ?

BOND, BarnBridge protokolü için yönetim belirtecidir ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

  • Yönetişim: Kullanıcılar, oylama gücü için BOND tokenlerini BarnBridge platformunda stake edebilirler. Kullanıcılar iyileştirme önerileri sunabilir ve protokol yönetişim kararlarına oy verebilir.
  • Likidite Madenciliği: Kullanıcılar, likidite madenciliği ödülleri kazanmak için BOND-USDC Uniswap çiftinde likidite sağlayabilir .
  • 23 Temmuz 2022 itibariyle, toplam BOND arzı 10.000.000’dir ve mevcut dolaşımdaki arz 7.082.158 BOND’dur .

BarnBridge, yapılandırılmış stablecoin ödünç verme ürünlerine odaklanan bir türev protokolüdür. Protokol, verim çiftliklerinin çeşitli risk dilimlerine ayrılmasına izin veriyor ve kullanıcıların genç ve kıdemli çiftçilik havuzlarına sabit para yatırmasına izin veriyor.

Protokol, kullanıcı mevduatlarını temel para piyasalarında toplar ve üretilen getiriyi dilimler olarak adlandırılan farklı risk profillerine tahsis eder.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.