Bitcoin Eleştirmeni Peter Schiff, Kripto İle İlgili Neler Söylüyor?

SchiffGold Başkanı, Yatırımcı Peter Schiff, büyük bir kripto satışını ve blok zinciri ile ilgili hisse senetlerinin çöküşüne işaret etti

SchiffGold Başkanı, Ekonomist ve Yatırımcı Peter Schiff, büyük bir kripto satışını ve blok zinciri ile ilgili hisse senetlerinin çöküşüne işaret etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin Eleştirmeni Peter Schiff, Kripto İle İlgili Neler Söylüyor?

Schiff, artık bitcoin ve genel olarak kripto piyasasının ve blok zinciri sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin hisselerinin düştüğüne ve tüm kripto endüstrisinin “kötüye kullanılmış” olarak ortaya çıkacağına inanıyor.

Bu firmalardaki birçok işten çıkarma, perakende kripto yatırımcılarını artan faturaları ödemek için varlıklarını satmaya zorlayacak.

Çeşitli kripto para birimlerine olan talebin yanı sıra, son yarım yılda kripto piyasası değerindeki genel düşüşün %42’sini oluşturduğunu söyledi ve sonunda, kripto para arzının genel piyasa değerini aşacağına inanıyor.

Önerilen Makaleler

Ocak ayının başlarında Schiff, küresel lider kripto para biriminin 30.000 dolarlık destek seviyesinin altına düşeceği görüşünü dile getirdi. O zaman, Bitcoin 35.000 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Bitcoin’in düşüşü nedeniyle kripto piyasasının geri kalanının fiyatı da düşüyor. 5 Mayıs’ta U.Today tarafından kapsandığı üzere, Fairlead Strategies’in kurucusu ve yönetici ortağı Katie Stockton, CNBC ile yaptığı röportajda Bitcoin çizelgelerinin bozulduğunu ve ana kriptonun bir sonraki destek seviyesi olmasını beklediğini söyledi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.