Bitcoin Cash ABC Nedir ? BCHA Coin Kaç TL ?

BCHA Coin Nedir

Bitcoin Cash ABC, 2017 yılında orijinal Bitcoin’den çatallanmış bir Bitcoin türevi olarak bilinmektedir. Bitcoin ABC, eCash protokolünün tam düğüm uygulamasıdır . Sağlam, istikrarlı bir yazılım sağlamayı ve küresel elektronik nakit oluşturmak için BCHA protokolü geliştirmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadırlar. Bitcoin Chas ABC ( BCHA Coin ) eski Facebook çalışanı Amaury Sechet tarafından geliştirilmiştir.  Peki tam olarak Bitcoin Cash ABC Nedir ? BCHA Coin Kaç TL ? Bitcoin Cash ABC Toplam Arz ! BCHA Coin Nereden Alınır ? BCHA Coin Nasıl Alınır ? 

Bitcoin Chas ABC ( BCHA Coin ) Nedir ? 

Bitcoin Cash ABC, 2017 yılında orijinal Bitcoin’den çatallanmış bir Bitcoin türevi olarak bilinmektedir. Bitcoin ABC, eCash protokolünün tam düğüm uygulamasıdır . Sağlam, istikrarlı bir yazılım sağlamayı ve küresel elektronik nakit oluşturmak için BCHA protokolü geliştirmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadırlar.

Bitcoin Cash ABC, orijinal zinciri geçici olarak “Bitcoin Cash ABC” ve “Bitcoin Cash ABC” olarak adlandırılan iki yeni zincire ayıran Bitcoin Cash (BCH) blok zincirindeki bir hard fork sonucunda 15 Kasım 2020’de oluşturulan bir blok zinciri ve kripto para birimidir. Bitcoin Nakit Düğümü.” İkincisi, mevcut Bitcoin Cash adını ve ticker’ı korurken, çatallanma sırasında Bitcoin Cash ABC henüz yeni marka duyurusu yapmamıştı . Bitcoin Cash ABC, orijinal Bitcoin protokolünün bir çatalı olan Bitcoin Cash protokolüne dayanmaktadır . Uzun vadede sürdürülebilir bir şekilde hızlı, yüksek düzeyde ölçeklenebilir, küresel bir kripto para birimi sağlamaya odaklanmıştır .

BCHA Coin Nereden Alınır

 

BCHA Coin 

BCHA’yı BCH’den ayıran başlıca birkaç özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerden ilki  ASERT olarak bilinen madencilik protokolüdür. ASERT yeni basılan coin’lerin %8’inin geliştirmeler için harcanmasına imkan sağlamaktadır. “Coinbase kuralı” olarak da bilinen bu uygulama ayrılığın temel sebebiydi.

Bitcoin ABC’si ağı Bitcoin’de olduğu gibi proof of work madencileri tarafından korunmaktadır.  Ağdaki tüm tam düğümlerin en az %51’i, bir işlemin yayınlanması için geçerli olduğunu kabul etmelidir ve kullanıcıların karmaşık çözmek için birbirleriyle rekabet ettiği madencilik süreci aracılığıyla blok zincirine yeni bloklar eklenir, SHA-265 madencilik algoritması altında enerji yoğun problemler.

BCHA Coin Kaç TL ?

 

Bitcoin Cash ABC Toplam Arz !

Bitcoin Cash ABC Toplam Arz : 18.572.921 BCHA ‘dır.

Önerilen Makaleler

 BCHA Coin Nereden Alınır ? BCHA Coin Nasıl Alınır ?

Bitcoin Cash ABC almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Bitcoin Cash ABC  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Bitcoin Cash ABC Nedir ? BCHA Coin Kaç TL ? Bitcoin Cash ABC Toplam Arz ! BCHA Coin Nereden Alınır ? BCHA Coin Nasıl Alınır ? 

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  •  BCHA Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.