Bitcoin, 2020’den Bu Yana En Düşük Seviyesini Gördü!

bitcoin en düşük seviyesini gördü
Abone Ol 

Binance’in FTX satın alımını iptal etmesiyle BTC Korku ve Açgözlülük Endeksini Aşırı Korku bölgesine gönderen bir başka düşüş seansını  yaşadı. Bitcoin, 2020’den Bu Yana En Düşük Seviyesini Gördü!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin, 2020’den Bu Yana En Düşük Seviyesini Gördü!

Dün, Bitcoin  %14,20 düşüş yaşadı ve salı gününden itibaren %9.95’lik bir düşüşün ardından BTC, günü 15.923 dolardan kapattı. Öyle ki Bitcoin 15 Kasım 2020’den bu yana ilk kez 16.000 doların altına indi.

Çarşamba günü, gün  boyunca düşüş gösteren BTC, 18.600 $ ‘lık erken bir yüksek seviyeden 15.588 $’ lık geç dip seviyesine geriledi. Yeni bir 2022 en düşük seviyesine uzatılmış satış, BTC’nin İlk Büyük Destek Seviyesinden (S1) 16.769 $’a düştüğünü ve günü 15.923 $’da sonlandırdığını gördü.

İlginizi Çekebilir

Kripto para piyasa endişesi FTX likidite sıkışıklığı, artan düzenleyici inceleme tehdidi ve Binance’in satın alma işlemini iptal haberi pazar üzerinde ağırlık yarattı.

FTX’in çöküşüne piyasa tepkisi ve artan iflas tehdidi, NASDAQ Bileşik Endeksinden daha fazla ayrışmaya yol açtı. Çarşamba günü, NASDAQ orta vadeli risk iştahını test ederek daha mütevazı bir %2,48 düştü. Yazım saati ile Bitcoin (BTC) fiyatı 16,288 Dolardır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.