Binance Risk Sigorta Fonunu 1 Milyar Dolara Çıkardı!

Sigorta Fonunu
Abone Ol 

Binance kripto borsasının CEO’su, kripto para piyasasının istikrarsızlığının ortasında şirketin acil durum fonunu artırdığını duyurdu. Binance Risk Sigorta Fonunu 1 Milyar Dolara Çıkardı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Binance Risk Sigorta Fonunu 1 Milyar Dolara Çıkardı!

Changpeng Zhao (CZ), Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu’nun (SAFU) Temmuz 2018’de kurulduğunu hatırlattı ve Binance, fon oluşturmak ve düzenli olarak yenilemek için alım satım ücretlerinin %10’unu harcar.

SAFU fonları, ABD doları, Bitcoin ve Binance Coin yerel tokenları (BNB) tarafından desteklenen iki BUSD stablecoin cüzdanında tutuluyor. Fonun büyüklüğüne göre, Binance’in 2018’den bu yana en az 10 milyar dolarlık işlem ücreti aldığını takip ediyor.

İlginizi Çekebilir

29 Ocak itibariyle SAFU’nun varlıkları dijital varlıklarda 1 milyar dolara eşdeğerdi. Zhao, değişen piyasa koşullarının miktarı 735 milyon dolara düşürdüğünü de sözlerine ekledi:

“Son fiyat dalgalanmalarına uyum sağlamak için Binance, sigorta fonunu yeniden 1 milyar dolara eşdeğer hale getirdi.” Şubat ayında işadamı, diğer kripto para borsalarını Binance örneğini takip etmeye ve benzer “acil durum fonları” yaratmaya çağırdı.

Zhao, bunun sitelerin çalışmalarını daha şeffaf hale getireceğini ve düzenleyicilerin yatırımcıların çıkarlarını koruma niyetini göstereceğini söyledi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.