Bir Haftada 4 Kat Arttı!

haftada 4 kat arttı

Son günlerdeki yükselişi ile dikkatleri üzerine çeken APTOS Coin, tüm zamanların en yüksek seviyesini yani 13 Doları gördü! Bir Haftada 4 Kat Arttı! Aptos Coin Son Durum!

Aptos Coin Son Durum

Aptos coin (APT) 250 milyon dolardan  fazla yatırım almış olup, 2022 yılının son aylarında oldukça fazla rağbet görmüştü. APT Coin son bir haftada gözle görülür bir yükseliş yaşarken bugün ise bütün zamanların en yüksek seviyesi olan 13 dolara ulaştı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

aptos coin

APTOS ilk listelediği günden itibaren NFT, dApp, web3 , blok zincir üzerinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdü. Ayrıca bildiğiniz üzere çoğu proje, sıralı bir şekilde listelenme çabası gösterirken Aptos resmen tüm borsalarda aynı anda listelenerek kripto tarihinde bir ilke imza attı.

Binance listeleme haberinin ardından neredeyse piyasada yer alan en popüler kripto para borsalarında aynı gün ve aynı saatte listelenmeyi başardı. Bunun yanı sıra Aptos, testnet aşamasında milyonlarca APT coin dağıtımı gerçekleştirdi. Çoğu yatırımcı fiyatın baskılanmasının nedenini bu airdroplardan gelen coin satışlarından kaynaklandığını belirtiyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.