Binance’ın Delist Ettiği O Coin Magmaya İndi

Abone Ol 

Binance’da listeli olan wabi coin (WABI)  büyük bir düşüş gördü. Binance’ın Delist Ettiği O Coin Magmaya İndi!

Wabi Coin Düşüşe Geçti!

En çok tercih edilen kripto para borsası bugünkü duyurusunda wabi coini delist edeceğini duyurmuştu. Söz konusu duyurunun ardından WABI Coin fiyatında büyük düşüş yaşayarak bir çok yatırımcısını zarara uğrattı.

24 Saatlik Değişim: -0.00000255 -56.67%

24S En Yüksek: 0.00000454

24S En Düşük: 0.00000183

24S Hacim(WABI): 89,474,345.00İl

24s Hacim(BTC): 203.33

wabı coin düşüyor

İlginizi Çekebilir

Wabi Coin Nedir ?

Wabi ekosisteme katılan kullanıcılar , tüketim tercihlerini daha iyi bilgilendirmek için tasarlanmış çeşitli araçlardan yararlanıyor ve Wabi ile teşvik ediliyor. Tüketiciler, tonkenları dünyanın her yerinden kendilerine teslim edilen binlerce benzersiz ürünü satın alabilecekleri özel bir Pazaryerinde kullanırlar.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.