Binance NFT IGO’Da Yer Alan Syn City Nedir ?

syn city nedir

NFT piyasasına oyunların girmesi ile birlikte devasa bir pazar ağı oluştu . Dünyanın en büyük borsası Binance kısa bir zaman önce kullanıcılarına Binance NFT IGO ‘yu duyurmuştu . IGO , yeni çıkan oyun NFT’lerin ilk arzı ( ön satış ) olarak kullanıcılara sunulmuştu . Peki Binance NFT IGO ‘da yer alan , Syn City Nedir , Nasıl Alınır ?

Syn City Nedir ?

SYN City , oyuncuların kendi sendikalarının üyelerini edindiği, yönettiği, takas ettiği ve genişlettiği bir aksiyon-macera RPG oyunudur. SYN CITY’nin zirvesine tırmanmak kolay olmayacak, ancak kazançlı ve eğlenceli olacak! Mürettebatınızı kurun ve tekrar oynanabilir savaşlarla itibar ve para kazanmak için diğer oyuncu ekiplerine katılın.

SYN CITY, ilk Mafia Metaverse’dir. Mafya, üyeleri olmadan bir hiçtir ve bu nedenle devrim niteliğindeki MAFYA’yı bir DAO (MaaD) sistemi olarak tanıtıyoruz. Oyuncular, zincirler arası Mafya savaşları gibi günlük etkinlikler, PvE, PvP ve Sendika etkinliklerinde öğütülebilir. Bir sendikaya katılın ve işletmeleri yönetin, astlarınızı vergilendirin ve patronlarınıza haraç ödeyin.

binance syn city

SYN City Nasıl Alınır ?

Her bir Binance kullanıcısı , Binance NFT IGO ‘da yer alan ön satışlara ve ön satış sonrası NFT alım satım işlemleri gerçekleştirebilmektedir . Binance hesabı olmayan kullanıcılar , basit bir adım ile Binance borsasına kayıt olabilir . Binance kayıt işlemi için yapmanız gereken işlemler sırasıyla ;

%20 Komisyon İndirimi Ve 100$ Hoş Geldiniz Teklifi

  • %20 Komisyon İndirimi Ve 100$ Hoş Geldiniz Teklifi yeni kullanıcılara özeldir .
  • Kayıt işlemi Buraya Tıklayın !
  • Açılan sayfada Sağ üst köşede yer alan KAYIT OL yazısına tıklayın .
  • Ülke seçimini tamamlayınız .
  • Mail yada Telefon numarası seçimi yaparak bir şifre oluşturun .
  • Sizden istenilen yönergeleri doğru bir şekilde tamamlayınız .
  • Daha sonra hesap güvenliği için istenilen KYC doğrulamasını legal bir şekilde doldurun .
  • Kimlik Doğrulama veya Müşterini Tanı (KYC) standartları, hesabınızı dolandırıcılığa karşı korumak için tasarlanmıştır.
  • Dünyanın En Güvenilir ve En Büyük Borsasına Hoş Geldiniz !

Kayıt Olurken Zorluk Mu Çekiyorsunuz ? İçeriklere Göz At !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.