Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance Megadrop Nedir?

Binance Megadrop Nedir?

Airdrop yeniden tanımlanıyor.

spot_img

Binance kripto para borsası airdrop deneyimini yeniden tanımlayan yeni bir token launchpad platformu duyurdu. Peki tam olarak Binance Megadrop nedir?

Şimdi Binance MegaDrop’a Kaydolun, Ücretsiz Kripto Para Kazanın!

Binance Megadrop Nedir?

Binance Megadrop, Binance Simple Earn ile Binance Web3 Cüzdan‘ı sorunsuz bir şekilde entegre ederek airdrop deneyimini yeniden yaratan yeni bir token launchpad platformudur.

Megadrop, kullanıcılara belirli Web3 projelerine Binance’te listelenmeden önce erken erişim olanağı sağlıyor.Etkileşim, eğitim ve ödülün bu benzersiz birleşimi, Megadrop’u hem Binance hem de daha geniş kripto ekosistemi içinde benzersiz bir etkileşimli deneyim olarak konumlandırıyor.

Megadrop’a Kimler Katılabilir?

Megadrop’a katılmak için uygun bir yargı bölgesinde olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Kısıtlanmış ülke ve bölgelerin listesi için lütfen Megadrop duyurusuna bakın .

Örneğin, Binance Earn’ü kullanamıyorsanız ancak Binance Web3 Cüzdan’a erişebiliyorsanız Web3 görevlerini tamamlayarak yine de katılabilirsiniz. Benzer şekilde, Binance Web3 Cüzdan’ı kullanamıyorsanız ancak Binance Earn’ü kullanabiliyorsanız, puan toplamak için BNB’nizi Kilitli Ürünler’e abone olabilirsiniz.

Lütfen hariç tutulan ülkeler listesinin kapsamlı olmadığını ve gelişen yerel kurallar, düzenlemeler veya diğer hususlar nedeniyle değişikliklere tabi olabileceğini unutmayın. Liste, yasal, düzenleyici veya diğer faktörlerdeki değişikliklere uyum sağlamak üzere periyodik olarak güncellenebilir.

Binance Megadrop Nasıl Kullanılır?

1. Binance hesabınıza giriş yapın ve [Daha Fazla] – [Megadrop] bölümüne gidin .
2. Seçilen Web3 projelerinin bir listesini göreceksiniz. Ayrıntılar sayfasına girmek için devam eden bir projeye dokunun.
3. [Görev] sekmesi altında puan kazanmak ve ödüller almak için farklı görevleri tamamlayabilirsiniz.
Ayrıca projenin katılım süresini, ödül dağıtımını ve tokenn listeleme süresini de göreceksiniz.

Toplam puanım nasıl hesaplanır?

Toplam puanınız, kilitli BNB ve Web3 görevi tamamlama miktarınıza ve süresine göre hesaplanır. Alabileceğiniz ödüller, tüm nitelikli kullanıcıların toplam puanlarıyla orantılı olarak toplam puanınıza göre belirlenecektir.

1. BNB kilitleme Puanınız abone olunan BNB miktarına ve abonelik süresinin uzunluğuna göre belirlenir. Daha uzun abonelikler daha yüksek puanlar sağlar. Günlük abonelik dalgalanmalarından dolayı puanınızın değişebileceğini lütfen unutmayın. Puan hesaplaması günlük anlık görüntülerin ortalamalarına dayanmaktadır.

BNB Basit Kazanç Kilitli Ürünlerde seçeceğiniz kilit süresine göre puanınız 30, 60, 90 veya 120 gün olarak hesaplanacaktır.

Lütfen aklınızda bulundurun: BNB’yi 0 < n < 59 gün süreyle kilitlerseniz puanınız “30 Gün” çarpanı kadar artacaktır. BNB’yi 60 ≤ n < 90 gün süreyle kilitlerseniz puanınız “60 Gün” çarpanı kadar artacaktır.

BNB’yi 90 ≤ n < 120 gün süreyle kilitlerseniz puanınız “90 Gün” çarpanı kadar artacaktır. BNB’yi 120 günden fazla kilitlerseniz puanınız “120 Gün” çarpanı kadar artacaktır.Örneğin A Kullanıcısı BNB’sini 45 gün boyunca kilitledi, sistem kilit süresini “30 gün” olarak hesaplayacak ve A Kullanıcısının puanı “30 Gün” çarpanı kadar artırılacak.

2. Web3 görevlerinin tamamlanması Web3 görevlerini tamamlayarak puanınızı artırabilirsiniz. Tüm görevleri tamamlarsanız temel görev puanınız belirli bir yüzde oranında artacak ve ayrıca ek bonus puanları kazanacaksınız.

Örneğin puan çarpanı “3” ve temel görev puanınız 1.200’dür. Tüm görevleri tamamladığınızda toplam puanınız (1.200 * 3) + 50 = 3.650 olacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar