Ana SayfaRehberBinance Web3 Wallet (Cüzdan) Nedir? Detaylı Kullanım Rehberi

Binance Web3 Wallet (Cüzdan) Nedir? Detaylı Kullanım Rehberi

Binance Web3 Wallet, ile Web3 dünyasını yeniden keşfedin. Uygulamalar arasında kaybolmayın, tek tıkla borsaya , tek tıkla Web3'e geçiş yapın.

spot_img

Lider kripto para borsası Binance, fonların tamamen kullanıcı yönetiminde olduğu yeni cüzdan uygulaması olan Binance Web3 Wallet’ı duyurdu. Binance Web3 Wallet (Cüzdan), merkeziyetsiz finans (DeFi) kapsamında tasarlanmış bir kripto para cüzdanıdır. Gelin bu yazımızda Binance Web3 Cüzdan uygulamasını yakından tanıyalım.

Binance Web3 Wallet (Cüzdan) Nedir?

Binance Web3 Wallet, DeFi kapsamında geliştirilmiş bir kripto para cüzdanıdır. Cüzdan ile token, coin alıp satabilir, cüzdanınızda ki varlıklardan Earn hizmetiyle pasif gelir elde edebilir, Dapps’lerle etkileşime girebilir ve varlıklarınızı istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Kısacası bir kripto cüzdanda olması gereken ne varsa Binance Web3 Wallet’da. Üstelik ekstra bir uygulama indirmenize gerek kalmadan.

binance web3 wallet

Binance Uygulaması ile Web3 Cüzdana Geçiş Yap

Harici uygulamalar arasında kaybolmaya gerek yok. Dünyanın en büyük borsası Binance kullanıcıları uygulama ekranında WEB3 yazısına tıklayarak kişisel Web3 cüzdanına geçiş yapabilir. Ayrıca borsa ve Web3 cüzdan arasında çok kolay para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Binance varsa kolaylık vardır.

binance web3 cüzdanı takas

Takas

Bir web3 cüzdanda olmazsa olmazı token takasıdır. Binance Web3 wallet ile çeşitli ağlar arasında binlerce tokeni derin likidite ve düşük slipaj ile tamamlayabilirsiniz. Tüm takaslar, Binance Köprüsü ve diğer DEX’ler tarafından desteklenmektedir. Siz sadece takasa odaklanın.

binance web cüzdanı earn

Kazan (EARN)

Boşta duran varlıklarınızdan kazanç sağlamak ister misiniz? Binance Web3 Wallet yüksek APY oranlarıyla cüzdanınızda duran varlıklardan pasif gelir etmenize olanak sağlar. Üstelik bu noktada çeşitli stake platformlarıyla çalışır. En yüksek oran daima sizinle olur.

Güvenlik

Binance Web3 Wallet MPC desteğiyle yüksek güvenlik sağlar. Gelişmiş çok taraflı hesaplama (MPC) teknolojisi, ayrı ayrı saklanan üç adet “anahtar parçası” oluşturur. Kurtarma cümlesine ihtiyaç duymadan eşsiz bir güvenliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Varlıkların yönetimi tamamen size aittir. Hiçbir borsa ve 3. parti uygulama varlıklarınızı sizden izinsiz kullanamaz, transfer edemez. Sizin tokenleriniz sizin cüzdanınız. İşlemlere yalnızca siz karar verirsiniz.
 • Binance Web3 cüzdanı, bir token yada blockhain adresi risk taşıdığını anlarsa, size çeşitli uyarılar sunar. Bu sayede Web3 dünyasında güvenli gezmenize imkan sağlar.
 • Kurtarma cümlelerini saklamakla uğraşmayın. Binance Web3 cüzdanı bulut yedekleme hizmetiyle şifrelerinizi saklama desteği sunar. Bu yüksek güvenirlikli bir teknoloji ile gerçekleşir.

Binance Web3 Wallet (Cüzdan) Nasıl Kullanılır?

Binance Web3 Wallet kullanmak için atmanız gereken ilk adım bir Binance hesabına ve uygulamasına sahip olmanızdır. Binance uygulaması sayesinde kripto para işlemlerinizi güven içinde yaparken, aynı uygulama içerisinde Web3 cüzdanınıza geçiş yapabilirsiniz. Web3 cüzdan kullanmak için;

binance web3 wallet

 • Açılan ekranda üst kısımıda Borsa / Web3 yazısını göreceksiniz. Web3 yazısına tıklayın. 

binance web3 cüzdanı kullanım detayları

 • İlk kez Web3 cüzdan oluşturan kişiler için yedekleme hizmeti çalışacaktır. Şifrelerinizi buluta yedeklemek için onay isteyecektir. Bu sayede hesabınız hiçbir zaman kaybolmayacaktır. 

Cüzdanı Tanıyalım

Binance Web3 cüzdanı çeşitli hizmetlere ve etkinliklere izin vermektedir. Ekranda yer alan menülerin açıklaması şu şekildedir;

 • Gönder: Herhangi bir coin, token göndermeniz için gerekli araçtır. Ayrıca Binance borsası üzerindeki varlıklarınızı buraya transfer edebilirsiniz.
 • Al: Herhangi bir cüzdandan borsadan token almanız için ağları ve tokenleri sunar.
 • Takas: Web3 cüzdanınızdaki varlıkları en iyi fiyat ile takas etmenize olanak sağlar. Binance Bridge, Uniswap gibi hizmetler ile en iyi fiyat sunulur.
 • Geçmiş: Yaptığınız tüm işlemlerin geçmişini burada görüntüleyebilirsiniz.
 • Kazan: Boşta duran varlıklarınızdan pasif gelir elde etmenize imkan sağlar.
 • Keşfet: Öne çıkan uygulamaları, stake hizmetlerini, NFT koleksiyonlarını, rehber içerikleri keşfet bölümünde bulabilirsiniz.

Sonuç

Binance Web3 Wallet, geleneksel cüzdanlardan ayrılarak tek uygulama içerisinde hem borsa deneyimini hemde web3 deneyimini siz değerli kullanıcılara sunmaktadır. Sizin varlıklarınız sizin yönetiminizdedir. Farklı uygulamalar arasında kaybolmanıza gerek kalmadan, tüm varlıklarınızı hızlı bir şekilde transfer edebilir, uygulamalar arasında işlem yapabilir, boşta duran varlıklarınızdan gelir elde edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar