Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance, LayerZero'yu (ZRO) Listeleyecek

Binance, LayerZero’yu (ZRO) Listeleyecek

spot_img

Lider kripto para borsası Binance, Layerzero projesinin yerel tokeni olan ZRO coini listeleyecek. Binance konuyla ilgili altta yer alan duyuruyu paylaştı. Binance Layerzero listelemesi 20 Haziran’da gerçekleşecek.

Not: Dolandırıcılıklardan kaçınmak ve fonlarınızın güvenliğini sağlamak için, yukarıda adı geçen token için Binance dışında herhangi bir işlem yapmadan önce lütfen kendi araştırmanızı yapın.

Şimdi Layerzero Ticaretine Katılmak için Tıklayın!

Değerli Binance’lılar,

Binance, LayerZero’yu (ZRO) listeleyecek ve 20.06.2024 12:00 (UTC) itibarıyla aşağıdaki spot ticaret çiftleri için alım satıma başlayacak .

 • Yeni Spot Ticaret Çiftleri: ZRO/ $BTC , ZRO/ $USDT , ZRO/ $FDUSD ve ZRO/TRY.

 • Kullanıcılar artık ticarete hazırlık amacıyla $ZRO yatırmaya başlayabilirler .

 • Para çekme işlemleri 21.06.2024 12:00 (UTC) itibarıyla açılacaktır .

 • $ZRO Listeleme Ücreti: 0 $BNB

 • ZRO Akıllı Sözleşme : Ethereum , BNB Zinciri , İyimserlik , Arbitrum , Taban , Matic , Çığ

Notlar:

 • Tohum etiketi ZRO’ya uygulanacaktır.

 • TRY itibari bir para birimidir ve diğer dijital para birimlerini temsil etmez.

 • Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme işlemlerinin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler.

 • Spot Kopya Ticaret portföyleri çalıştıran kullanıcılar için, çiftler, Spot Kopya Ticareti ayarlarının [Kişisel Çift Tercihi] bölümünde etkinleştirilerek dahil edilebilir.

 • Bu orijinal makalenin İngilizceye çevrilmiş versiyonunda farklılıklar olabilir. Herhangi bir tutarsızlığın ortaya çıkabileceği en son veya en doğru bilgiler için lütfen bu orijinal versiyona başvurun.

LayerZero (ZRO) Nedir?

LayerZero, izin gerektirmeyen bir Omnichain birlikte çalışabilirlik protokolüdür.

Önemli notlar

 • ZRO, normalden daha yüksek risk oluşturan nispeten yeni bir tokendir ve muhtemelen yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kalacaktır. Kullanıcılar, token ticareti yapmayı seçmeden önce projeyi tam olarak anlamak için yeterli risk yönetimi ve DYOR (kendi araştırmanızı yapmalısınız) uygulamalıdır.

 • Tohum etiketleri, listelenen diğer tokenlara kıyasla daha yüksek volatilite ve riskler gösterebilecek yenilikçi projeleri temsil eder . Tohum etiketi ZRO’ya uygulanacaktır.

 • Tohum etiketiyle işaretlenmiş tokenlara alım satım erişimi elde etmek için kullanıcıların her 90 günde bir Binance Spot ve/veya Binance Margin platformlarında ilgili testleri geçmesi ve Kullanım Koşullarını kabul etmesi gerekir . Testler, kullanıcıların tokenları Tohum Etiketleri ile alıp satmadan önce risklerin farkında olmalarını sağlamak için ayarlanmıştır. Kullanıcılar tohum etiketlerini ilgili Binance Spot ve Binance Margin alım satım sayfalarının yanı sıra Piyasalara Genel Bakış sayfasında bulabilirler . Tohum Etiketi içeren tüm tokenlar için bir risk uyarı başlığı da görüntülenecektir. 

Bu yazılarımızı okudunuz mu:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar