Ana SayfaKripto Para HaberleriTerra Luna Classic Topluluğu Büyük Tax2Gas Teklifini Kabul Etti!

Terra Luna Classic Topluluğu Büyük Tax2Gas Teklifini Kabul Etti!

spot_img

Terra Luna Classic topluluğu vergi yönetimi ve hesaplamasının ayrılması ihtiyacını ortadan kaldıran Tax2Gas’ı uygulama teklifini kabul etti . StrathCole ve Orijinal Labs’ın belirttiği gibi Tax2Gas, vergiyi gas’a dahil edecek ve dApp geliştiricileri ve diğerleri için karmaşıklıkları azaltacak.

ÖNE ÇIKANLAR

  • Çekirdek geliştirici Orijinal Labs’ın Tax2Gas’ı uygulamaya yönelik Terra Luna Classic teklifi yönetim oylamasında kabul edildi.
  • Teklif, dApps geliştiricileri ve diğerlerinin karşı karşıya olduğu vergi yönetimi ve hesaplamasını ayırma ihtiyacını ortadan kaldırmayı amaçlıyor.
  • Allnodes Çekimser oy kullandı ve topluluğu etkileşim eksikliği konusunda uyardı.
  • Topluluğun bu boğa piyasasında 1 doların mümkün olduğuna inanması nedeniyle LUNC ve USTC fiyatları yükseliyor.

Tax2Gas uygulamaya neredeyse yaklaşırken, Terra Classic topluluğu üyeleri yakma vergisinin %1,2’ye yükseltilmesi konusunda tartışmalara başladı. Uygulandığında tüm kripto borsaları alım ve satımlara yanacak ve LUNC fiyatını yükseltecek.

Lunc Gas Ücretlerine Yakma Vergisi Uygulamaya Geçecek

12115 sayılı “Orijinal Labs Tax2Gas Uygulaması” Teklifi, İstasyon cüzdanındaki yönetim oylamasında kabul edildi. Orijinal Laboratuarların teklifi, verginin gaza dahil edilmesiyle ilerlemeyi amaçlıyor. Ekip ayrıca e2e-testini kullanarak saldırı vektörlerini önleyerek zincir güvenliğini artırmaya çalışacak.

Teklif yüzde 74,91 ‘Evet’, yüzde 25,03 ‘Resmi’ oyu aldı. Bu, bazı topluluk üyelerinin Tax2Gas uygulamasını kabul etme konusunda isteksiz olduğunu gösteriyor. Katılan doğrulayıcıların çoğu teklifin lehine oy kullandı. Interstellar Lounge, JESUSisLORD, Stakely, HappyCattyCrypto, StakeBin ve diğerleri gibi doğrulayıcılardan destek aldı.

Ancak, Terra Luna Classic’in en iyi doğrulayıcısı Allnodes “çekimser” oyu verdi ve topluluğu tartışmaların düşük seviyesi konusunda uyardı.

Lunc ve USTC Yükselişe Geçebilir

Bu arada  USTC fiyatı şu anda 0,01912 $ seviyesinde işlem görüyor. Yatırımcıların toparlanmayı sürdürememesi nedeniyle 24 saatlik işlem hacmi son 24 saatte %12’lik bir düşüş gördü. Bu tekliflerin onaylanması ilerleyen zamanlarda olumlu bir yükselişe ön ayak olabilir. 

Lunc Teknik Analiz

  • Güncel Terra Classic fiyat tahminimize göre Terra Classic fiyatının 19 Temmuz 2024 tarihine kadar %10,70 artarak 0,0001 dolara ulaşacağı öngörülüyor .
  • Teknik göstergelerimize göre mevcut duyarlılık Ayı yönlü , Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 64 (Açgözlülük) gösteriyor . Terra Classic, son 30 günde %7,43 fiyat dalgalanmasıyla 14/30 (%47) yeşil gün kaydetti.
  • 19 Haziran 2024 saat 15:19 verilerine göre genel Terra Classic fiyat tahmini hissiyatı düşüş yönünde 8 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 23 düşüş sinyalini işaret ediyor.

Bu yazımızı okudunuz mu: ZK Coin (ZKSYNC) Neden Düşüyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar