PIAS Coin Nedir?

Abone Ol 

PIAS Coin, dijital ve fiziksel geçiş unsurlarını barındıran ve blockchain teknolojisini halka erişilebilir hale getirme arzusu olan bir BCG olan, insanın canlanması temalı birincil endüstri deneyimi oyunu olarak tanımlanmaktadır. Peki tam olarak PIAS Coin nedir, nasıl alınır? PIAS Coin yorum, geleceği!

PIAS Coin nedir?

PIAS Coin, insanın canlanması temalı bir birincil endüstri deneyimi oyunudur ve oyuncular tarafından oyun yoluyla elde edilen oyun içi öğeler (NFT), gerçek dünyada birincil endüstri mahsulleri ile değiştirilebilir.

PIAS, kendi başına keyifle oynanabilecek büyüleyici bir içeriktir ancak “PREMA Platformu” ve “Samurai Guild Games” ile işbirliği yapılarak çekiciliği artacak ve ekosistem ölçeklenebilirliği benzersiz olacaktır.

PIAS token, “PIAS” tokenomiklerini destekleyen ve olgun güvenlik performansı, işlem gücü ve çeşitli dayanıklılık özellikleriyle BNB zincirinin belirteç özelliği olan BEP-20’ye uyan bir dijital varlıktır.

PIAS Coin toplam arzı ne kadar?

PIAS toplam arz ve maksimun arz bilgisine ulaşılamazken dolaşan arz 1.000.000.000 PIAS’dir.

PIAS en fazla kaçı gördü?

PIAS coinin şuana kadar görmüş olduğu en yüksek fiyat ₺16.20 olmuştur. PIAS coinin görmüş olduğu en düşük fiyat ₺1.98 ‘dir.
PIAS COİN

PIAS coin nasıl alınır?