Binance Futures, 20X’e Kadar Kaldıraçlı USDⓈ-M HOOK Kalıcı Sözleşmelerini Başlatacak!

hook vadeli işlemler

Binance Futures, 20 kata kadar kaldıraçla 23-01-2023 03:00 (UTC) tarihinde USDⓈ-M HOOK kalıcı sözleşmelerini başlatacak. Haberin ardından Hook %20 oranında bir yükseliş yakaladı. HOOKUSDT Sürekli Sözleşmeleri hakkında daha fazla ayrıntı aşağıdaki tabloda bulunabilir:

USDⓈ-M Sürekli Sözleşmeler
HOOKUSDT
Başlatma Zamanı
2023-01-23 03:00 (UTC)
Dayanak Varlık
HOOK
Yerleştirme Varlığı
USDT
Tick Boyutu
0,001
Sınırlandırılmış Fonlama Oranı
Kelepçe (Fonlama Oranı, -0,75 * Sürdürme Teminat Oranı, 0,75 * Sürdürme Teminat Oranı)
Maksimum Kaldıraç
20x
İşlem Saatleri
7/24
Çoklu Varlık Modu
Desteklenen

Binance listeleme hakkında çeşitli duyurular paylaştı;

  • Binance, piyasa riski koşullarına bağlı olarak zaman zaman sözleşmelerin, onay boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç ​​marjı ve/veya sürdürme marjı gereksinimlerini içeren özelliklerini ayarlayabilir.
  • Çoklu Varlık Modu , kullanıcıların geçerli kesintilere tabi olarak birden fazla marj varlığı arasında HOOKUSDT Sürekli Sözleşmeleri ticareti yapmasına olanak tanır. Örneğin, Çoklu Varlık Modu etkinleştirildiğinde, kullanıcılar HOOKUSDT Sürekli Sözleşmeleri ticareti yaparken BUSD’yi marj olarak kullanabilirler.
  • HOOKUSDT Sürekli Sözleşmeleri, Binance Kullanım Koşulları ve Binance Vadeli İşlemler Hizmet Sözleşmesi şartlarına tabidir .

Hooked (HOOK) Nedir?

Hooked Protocol, kullanıcıların ve işletmelerin web3’ün yeni dünyasına girmeleri için özel Öğren ve Kazan ürünleri ve onboarding altyapıları sağlayarak, kitlesel Web3 benimsemesi için rampa katmanını oluşturuyor.

Hooked Protocol, kitlesel kullanıcı benimsemesi ve web3 eğitimi ile topluluğu büyütmek için özel ürün deneyimi oluşturur ve bu arada web3’e geçiş yapan işletmeler için onboarding altyapısını entegre eder. Misyonu, gelecekteki topluluğa ait ekonomilerden oluşan ilgi çekici bir ekosistem oluşturmaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.