Binance CEO’su CZ’den Web3 Açıklaması!

binance cz

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ın Ceo’su CZ, “Hindistan, Web3 Girişimleri İçin Doğal Bir Öncü Olacak” dedi! Binance CEO’su CZ’den Web3 Açıklaması!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Binance CEO’su CZ’den Web3 Açıklaması!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance Kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Hindistan’ın web3 ve metaverse‘deki konumunu vurguladı ve ülkenin yeni nesil blockchain uygulamalarının oluşturulmasında “doğal bir öncü” olduğunu dile getirdi.

“Hindistan, teknolojide lider olmasının yanı sıra devasa bir pazar ve bu nedenle web 3 girişimleri için doğal bir öncü olacak. Hindistan’da seçkin girişimlerle çalışmayı dört gözle bekliyoruz ”dedi Inc42’ye bir röportajda. “Hindistan gelişen kripto anlatısında temel olarak önemli olacak” diye ekledi.

Önerilen Makaleler

Web3’ün geleceği söz konusu olduğunda, CZ tokenomics’in web2‘deki hisse senetlerinden daha akıcı ve kullanıcılar için erişilebilir olacağına inanıyor.

“Yani genel olarak, web3’ün web2’ye kıyasla çok daha fazla kullanıcı destekli ve kullanıcıya ait olacağını düşünüyorum” dedi.

“Mevcut finansal sistem daha az kısıtlayıcı, daha özgürlüğe dayalı, düşük maliyetli ve daha az enflasyon olursa, kullanıcıların ademi merkeziyetçiliğe geçmeleri için daha az teşvik olur. Ancak, mevcut finansal sistemlere giderek daha fazla kısıtlama getirilirse, kullanıcılar daha merkezi olmayan teknolojilere geçecek” dedi.

Binance CEO’su CZ, “Hindistan’ın kripto anlatısında temel olarak önemli olacağına inanıyorum” dedi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.