Beyaz Saray, Kripto Paralar Hakkında Çağrıda Bulundu!

Beyaz Saray çağrıda bulundu
Abone Ol 

Beyaz Saray ve ABD Senatosu Bankacılık Komitesi üyeleri, kripto para borsası FTX’in çöküşünün ardından uygun kripto para düzenlemesi çağrısında bulundu. Beyaz Saray, Kripto Paralar Hakkında Çağrıda Bulundu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Beyaz Saray, Kripto Paralar Hakkında Çağrıda Bulundu!

Kripto para borsası FTX’in çöküşünün ardından Beyaz Saray ve bazı ABD’li milletvekilleri daha katı kripto düzenlemesi çağrısında bulundu.

Beyaz Saray basın sekreteri Karine Jean-Pierre Perşembe günü FTX krizine yanıt olarak bir basın brifinginde şu ifadeleri kullandı:

“Yönetim, kripto para birimlerinin uygun şekilde gözetimi olmadan, sıradan Amerikalılara zarar verme riskini taşıdığını sürekli olarak savundu ve bu, açıkça izlediğimiz ve önemli bir konu olarak gördüğümüz bir şey.”

“En son haberler bu endişelerin altını çiziyor ve kripto para birimlerinin neden ihtiyatlı bir şekilde düzenlenmesi gerektiğinin altını çiziyor. Beyaz Saray, ilgili kurumlarla birlikte durumu geliştikçe tekrar yakından izleyecektir.”

İlginizi Çekebilir

Senato Bankacılık ve Konut Demokratları için Twitter hesabı Perşembe günü şu şekilde bir tweet attı:

“Kripto para piyasasının devam eden kargaşası, kripto para birimlerini ve ekonomimizdeki rollerini nasıl düzenleyeceğimizi dikkatlice düşünmemizin nedenidir. Mali gözlemcilerimizin FTX’in çöküşüne neyin yol açtığını araştırması çok önemlidir, böylece meydana gelen suistimalleri ve suistimalleri tam olarak anlayabiliriz.”

Senato Bankacılık ve Konut Komitesi başkanı ABD Senatörü Sherrod Brown (D-OH), Perşembe günü FTX’i çevreleyen krizle ilgili bir bildiri yayınladı.

“FTX’in son çöküşü, kripto para birimlerinin başarısız olabileceğine dair yüksek sesli bir uyarı zili ve tıpkı bir finansal krize yol açan tezgah üstü türevlerde gördüğümüz gibi, bu başarısızlıkların tüketiciler ve finansal varlığımızın diğer kısımları üzerinde dalgalanma etkisi olabilir. sistem,” dedi senatör. “Kripto piyasalarındaki kötü oyuncuları sorumlu tutmak için onlarla çalışmaya devam edeceğim. Tüketicileri ve ABD piyasalarının ve bankacılık sisteminin istikrarını korumak için ileriye dönük en iyi yolu bulmaya kararlıyım.”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.