Parsan (PARSN Hisse) Nedir? PARSN Hisse Grafik ve Fiyat!

PARSN HİSSE GRAFİK
Abone Ol 

Parsan Makina Parçaları Sanayii A.Ş 1968 tarihinde kurulmuş olup, Türkiye ve küresel ölçekteki birçok ağır, orta ve hafif kamyonlar ile binek otomobilleri, tarım traktörleri ve iş makinaları üreticilerinin (OEM) çelik dövme ve işlenmiş parça ihtiyaçlarının önemli bir bölümü, PARSAN tarafından karşılanmaktadır. Peki tam olarak Parsan (PARSN Hisse) Nedir? PARSN Hisse Grafik ve Fiyat!

PARSN Senedi alım-satım için hemen buradan kayıt olunuz ve yıl sonuna kadar sıfır komisyon işlem hakkını kaçırmayın!

Parsan (PARSN Hisse) Nedir?

Otomotiv sektöründe şasi parçaları kapsamında, flanşlı/flanşsız arka aks milleri, aksön, dingil, fren kam milleri ve çeşitli kollar ile motor parçaları kapsamında, krank milleri, kam milleri, çelik piston, biyel kolu, ray (common rail) gibi birçok dövme ve işlenmiş parçayı Avrupa’nın önde gelen hafif ve ağır ticari araç orijinal ekipman üreticileri (OEM) için üretmektedir.

Havacılık sektöründe ihtiyaç duyulan alüminyum, titanyum, paslanmaz çelik ve inkonel malzemeden dövme parçalar, madencilik, tarım ve iş makinaları üreticilerine yönelik olmak üzere çeşitli aks ve aksönler, kazıcı tırnakları, vinç ve makine parçaları ile kırıcılar da üretim yelpazesi içerisindedir.

PARSAN Dilovası tesisinde 66 bin m2 kapalı alanda; 12.800 tonluk tam otomatik ağır iş dövme hattı, 5000 tonluk tam otomatik aks mili dövme hattı, 2500 tonluk Türkiye’nin ilk otomatik transfer dövme hattı, ısıl işlem fırınları, kalıp atölyesi ve işleme atölyeleri ile müşteri istekleri doğrultusunda üretime devam etmektedir.

PARSAN’ ın üretiminin yaklaşık % 85 oranındaki payı Almanya, İtalya, Norveç. İsveç, Rusya, Brezilya, İspanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Hollanda, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Mısır’a ihraç edilmektedir.

PARSAN, müşterilerinin talep ve beklentilerini tamamen karşılayacak, hatta ötesine geçecek yeterli kaynaklara sahip olduğu inancıyla, sürekli iyileştirme kültürü ve dünya pazarlarından daha yüksek oranda yeni iş alma heves ve istekliliğiyle, geleceğe büyük umut ve güvenle bakmaktadır.

İlginizi Çekebilir

PARSN Hisse Nasıl Alınır?

  • Parsn senedi alım satım işlemleri için makale girişinde vermiş olduğum link üzerinden giriş yapın, üstelik yıl sonuna kadar komisyonsuz işlem sizleri bekliyor!
  • Açılan sayfada sağ üstte bulunan indir kısma tıklayarak uygulamayı indirip ücretsiz bir şekilde kaydınızı tamamlayınız.
  • Kayıt işlemini gerçekleştirip uygulamaya giriş yaptıktan sonra, isim soyisim, kısa adres bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz ve kimlik ön arka yüzünü doğrulamanız gerekmektedir.
  • Hesabınız aktif olduğunda yatırım hesabınıza paranızı yatırarak dilediğiniz şirketlere yatırım yapıp kazanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ister TL isterseniz dolar aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

PARSN Hisse Grafik ve Fiyat!

PARSN hisse canlı grafik bilgikripto.com’da ! Canlı olarak tüm gün, hafta, ay ve yıl olarak görüntüleyebilirsiniz.

&

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.