Ana SayfaAltcoin HaberleriBad Idea AI (BAD) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Bad Idea AI (BAD) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Bad Gateio borsasında Startup alanında listelenerek Airdrop dağıtacaktır.

spot_img

Yapay zeka projeleri her geçen gün daha fazla ilgi görmeye devam ediyor. Kripto dünyası son dönemlerde yapay zeka coin hype’ı yaşıyor. Bu yazımızda, yapay zekanın (AI), blockchain ve merkezi olmayan özerk organizasyonları (DAO’lar) birleştirerek yapay zekanın toplum üzerindeki derin etkilerini ele alan cesur bir girişim olan Bad Idea AI (BAD) Coin (Token) nedir, nasıl alınır, kurucusu, toplam ve dolaşan arzı sorularına cevap vereceğiz.

Bad Idea AI Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Bad Idea AI (BAD) Coin Nedir?

Bad Idea AI (BAD), Blockchain, AI ve DAO‘ları riskli, meme-layık bir karışımda birleştiren merkezi olmayan bir deneydir.

Robotik kişisel asistanlardan sürücüsüz arabalara kadar yapay zeka teknolojisi hayatımızın her alanına sızarak bizi hem hayrete düşürdü hem de endişelendirdi. Yapay zeka kurtarıcımız mı yoksa çöküşümüz mü olacak? BAD, en iyi sonucu umarak planlamayı yapay zekaya ve topluluğa teslim ederek bu soruyu yanıtlamayı amaçlıyor.

BAD’i, yapay zekanın karar vermekle tehdit ettiği bir dünyada geleceğimizi güvence altına almak için son çare olarak insanlığın “Selam Meryem” geçişi olarak düşünün.

Bad Idea AI (BAD) Coin Nasıl Alınır?

Bad coin satın almaya karar verdiğiniz zaman en güvenilir borsa Gateio borsasıdır. Bad Gateio borsasında Startup alanında listelenerek Airdrop dağıtacaktır. Sizde Airdrop kazanmak için VIP seviyenizi 1’den yukarıya yükseltmeyi unutmayın.

  1. Buradan Kaydolun.
  2. BAD/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Dolaşımda Kaç BAD Tokenı Var? BAD Coin Toplam, Dolaşan Arz Miktarı

BAD tokenlerinin dolaşım arzı, ortak veri toplayıcılar tarafından doğrulanır. Bu toplayıcılar, kilitli ve ekip kontrollü tokenların konumunu doğruladı. Ekip kontrollü tokenlar minimum 3 imza gerektiren kasalarla yönetilir. BAD tokenlerinin dolaşımdaki arzı hakkında en doğru ve güncel bilgiler için okuyucuların saygın veri toplayıcılara başvurmaları teşvik edilmektedir.

Dolaşan arz 530.33T adettir. Toplam arz ise 831.02T adettir. 

BAD Idea AI’nin (BAD) Kurucusu / Kurucuları Kimlerdir?

Kurucular anonimdir ve bu, merkezi olmayan projelerde yaygın bir durumdur. Teknik inceleme, Bad Idea AI’nın kurucularını blockchain alanındaki düşünce liderleri olarak tanımlıyor. Nispeten uzun süredir AI kullanıcıları olarak, merkezi olmayan bir şekilde çalışarak AI’nın kolektif geleceğimize güç vermesini sağlamaya kararlılar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar