Ana SayfaAltcoin HaberleriArdor Nedir ? ARDR Coin Nasıl Alınır ?

Ardor Nedir ? ARDR Coin Nasıl Alınır ?

spot_img

Ardor ( ARDR )  Nxt’nin çocuk Blok zincirleri ile Nxt’nin Blockchain altyapısının kullanılmasına yardımcı olan ve tüm herkesin katılacağı bir blok zincir platformudur. Ardor projesinin ekibi teknik açıdan ilginç bir yaklaşım geliştirmiştir. Öncelikle Ardor, şirketlerin kendi ürünlerini ve hizmetlerini alt zincirleri kavramını kullanarak inşa etmelerini sağlayan benzersiz bir temel alt zincir mimarisi kullanmaktadır. Peki Ardor Nedir ? ARDR Coin Nasıl Alınır ? ARDR Coin Nereden Alınır ? Ardor Toplam Arz ! ARDR Coin Kaç TL ? 

Ardor ( ARDR ) Nedir ?

Ardor ( ARDR )  Nxt’nin çocuk Blok zincirleri ile Nxt’nin Blockchain altyapısının kullanılmasına yardımcı olan ve tüm herkesin katılacağı bir blok zincir platformudur. Ardor projesinin ekibi teknik açıdan ilginç bir yaklaşım geliştirmiştir. Öncelikle, Ardor şirketlerin kendi ürünlerini ve hizmetlerini alt zincirleri kavramını kullanarak inşa etmelerini sağlayan benzersiz bir temel alt zincir mimarisi kullanmaktadır.

Ardor, benzersiz bir ebeveyn – çocuk zinciri mimarisine sahip çok zincirli bir blok zinciri platformudur. Birlikte çalışabilir alt zincirler tüm zengin işlevselliğe sahipken, tüm ağın güvenliği ana Ardor zinciri tarafından sağlanmaktadır . Bu zarif tasarım ve hibrit kullanıcı izin yeteneklerine erişim, çeşitli kullanım durumları için gerekli esnekliğin anahtarıdır ve blok zinciri teknolojisinin ana akım olarak benimsenmesine yönelik kapıyı açmaktadır. Ardor, ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak geliştirilmiş ve blok zinciri şişkinliği, tek token bağımlılığı ve kolayca özelleştirilebilir ancak uyumlu blok zinciri çözümlerine duyulan ihtiyaç gibi mevcut birçok endüstri sorununu çözmektedir.

ardr coin nereden alınır

Proof-of-Stake Konsensüsü

Ardor, %100 hisse kanıtı (PoS) konsensüs algoritması kullanmaktadır. Bu protokol, platformun son derece enerji verimli olmasını ve pahalı donanımlara bağımlı olmamasını sağlamaktadır. Ardor‘u herhangi bir masaüstü veya mobil cihazda kolayca çalışan genel ve özel uygulamalar için eşit derecede uygun hale getirmektedir.

Çok Zincirli Platform

Ardor alt zincirleri, Ardor ekosistemindeki ayrı özelleştirilebilir “blok zincirlerdir”. Alt zincirlerin kendi yerel belirteçleri ve özel kullanım durumları için gerekli tüm yerleşik özellikleri bulunmaktadır. Alt zincir işlemi için gerekirse zenginleştirilmiş işlevsellik, izin verme veya özel parametreler eklenebilmektedir.

Alt Zincir Birlikte Çalışabilirliği

Ardor ekosisteminin bir parçası olarak, tüm alt zincirler birbirine bağlıdır ve yerel jetonları, yerleşik tamamen merkezi olmayan madeni para borsasında takas edilebilmektedir . Ek olarak varlıklar , hesap özellikleri , para birimleri vb. gibi birçok nesne tüm ekosistem için “küreseldir” ve herhangi bir alt zincirden erişilebilir.

Ölçeklenebilirlik

Ardor’un mimarisi, alt zincir işlemlerinin, artık ihtiyaç duyulmadığında ve karmaları ana zincire dahil edildiğinde sistemden güvenli bir şekilde kaldırılmasına (“budanır”) izin vermektedir. Genel ağ verimini daha da artırmak için farklı alt zincirlerin işlemlerinin paralel olarak işlenmesi araştırılmaktadır.

Bu mimarinin üç temel avantajı vardır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir :

  • Tüm alt zincirlerin, bir değer birimi olarak ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılan kendi yerel jetonları ve çeşitli kullanıma hazır özellikleri vardır.
  • Ölçeklenebilirlik, izinsiz Ardor üst zincirine dahil edildikten sonra gereksiz alt zincir verilerinin budanmasıyla sağlanır ve ağın “şişkinliğini” önlemektedir
  • Tüm alt zincirler birbirine bağlıdır ve aynı kaynak kodunu paylaşır, bu da alt zincir belirteçlerinin birbiriyle tamamen merkezi olmayan bir şekilde ticaretine ve bir alt zincirdeki işlemlerin diğerindeki verilere veya varlıklara erişmesine izin veren ekosistem birlikte çalışabilirliğini sağlamaktadır.

Ardor, %100 saf bir hisse kanıtı konsensüs algoritması kullanmaktadır , bu da onu enerji açısından verimli hale getirir ağın güvenliğini sağlamak için donanım gereksinimlerini önemli ölçüde azaltmaktadır. Ardor ana zincir belirteci ARDR, yeni bloklar ve ağ konsensüsünün oluşturulması için sahtecilik için kullanılmaktadır . ARDR sahtekarları, işlem ücretlerini oluşturdukları bloklardan alır ancak yeni ARDR madeni paraları oluşturulmaz.

ardr coin kaç tl

ARDR Coin Kaç TL ?

[ccpw id=”4549″]

Ardor Toplam Arz !

Ardor Toplam Arz : 998.999.495 ARDR ‘dir.

Önerilen Makaleler

RDR Coin Nasıl Alınır ? ARDR Coin Nereden Alınır ?

Ardor almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Ardor alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Ardor Nedir ? ARDR Coin Nasıl Alınır ? ARDR Coin Nereden Alınır ? Ardor Toplam Arz ! ARDR Coin Kaç TL ? 

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • ARDR Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

[table id=45 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar