Arbitrum (ARB) Coin O Borsalarda Listelenecek!

arbitrum huobi
Abone Ol 

16 Mart tüm Twitter ve kripto para camiası Arbitrum Airdrop etkinliğiyle çalkalandı. Artık kullanıcılar için tek merak konusu borsa listelemeleri. Bugün Arbitrum (ARB) coin için 3 borsadan listeleme haberi geldi. 

Arbitrum (ARB) Coin Mexc, Huobi ve Bybit Borsasında Listelenecek!

Airdrop etkinliğinden yararlanan kullanıcılar 23 Martta ARB coinlerini çekebilecekler. İşte Arbitrum listelemesine dair borsalardan gelen duyurular.

  • Huobi 23 Mart’ta $ARB listeleyecek!l $ARB para yatırma işlemleri 17 Mart 12:00’de (UTC) başlıyor, hazırlanın!
  • Huobi Bonus Kayıt Ekranı – Siteye Git yazısına tıklayınız. 

  • MEXC, İnovasyon Bölgesinde Arbitrum listeleyecek ve ARB /USDT işlem çifti için alım satımı açacaktır. Yatırma: Açıldı ARB/USDT Ticareti: 2023-03-23 (Kesin zaman onaylanacak),
  • Mexc Borsası Bonus Kayıt Ekranı –  Siteye Git yazısına tıklayınız. 

  • Bybit: ARB‘nin yakında Spot piyasamızda listeleneceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz!  23 Mart 2023
  • Bybit Kayıt Ekranı – Siteye Git Yazısına Tıklayın

Arbitrum Airdrop Kaçıranlar Buraya! Yeni Airdrop Yolda!

Arbitrum ARB Airdrop Nasıl Kontrol Edilir?

Arbitrum , birçok işlemi ana Ethereum ağına göndermeden önce tek bir grupta bir araya getirmek için iyimser toplamalar kullanan Ethereum ağı için popüler bir Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür.

  • ARB Token için uygunluğu nasıl kontrol edersiniz?

Arbitrum, kullanıcı etkinliğine dayalı olarak ARB coin uygunluğunu belirlemek için bir kripto analiz firması olan Nansen ile işbirliği yaptı. Uygun kullanıcılar, Arbitrum Web Sitesini ziyaret ederek token talebinde bulunabilirler . $ARB token airdrop’unu talep etmek için kullanıcıların 16 Mart 2023’ten önce Arbitrum’u kullanmış olmaları gerekir. Tokenlar, platformu kullanımlarına bağlı olarak alınan ARB miktarıyla birlikte doğrudan kullanıcıların Ethereum cüzdanlarına airdrop olarak gönderilecektir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.