Aptos (APT) Coin Yorum – Ocak 2023

aptos yorumları ocak apt yorum 2023

Uzman analistler, Aptos (APT) Coin için 2023 Ocak yorum ve fiyat tahminlerini paylaştılar. İşte Ocak ayına dair tüm analizler bu yazımızda! 

Aptos (APT) Coin Yorum Ocak 2023

Çıkışıyla beraber çok büyük yankı uyandıran Aptos Coin için boğa sesleri yakın mı? Çoğu kullanıcı bir sonraki boğada Aptos’un çok iyi yerlere geleceğini düşünüyor. Peki uzman analistler aynı görüşte mi? İşte Ocak 2023’e dair Aptos (APT) coin yorumları .

Burada yer alan Aptos yorum ve fiyat tahminleri sadece bilgilendirme amaçlı olup herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir. 

Changelly’de yer alan uzmanlar, Ocak 2023’te ortalama APT fiyatının 4,14 $ olmasını bekliyor. Minimum ve maksimum fiyatlarının sırasıyla 3,79 $ ve 4,26 $ arasında olacağını ön görüyorlar.

apt yorum ocak 2023

Coincodex’de yer alan uzmanlar çok aksi bir yönde fiyat tahmini ve yorumunda bulundu. Uzmanlar Ocak ayında Aptos’un $ 2.01 seviyelerine kadar gerileyeceğini ön görüyor. Yazı tarihiyle APT fiyatı $ 3.59 eğer bahsi geçen seviyelere düşerse toplam kayıp -47.40% oranında olacaktır. 

Cryptoprediction sitesinde yer alan uzmanlar Aptos (APT) coin ocak yorumlarını bizlerle paylaştılar. Aptos’un Ocak ayını 2.788 dolardan bitirmesi bekleniyor. Ocak ayı boyunca, tahmin edilen maksimum APT fiyatı 3,994$ ve minimum fiyat 2,716$ olarak bildirildi.

Aptos’a dair;

Aptos geçmiş verileri

  • Son 7 gün içerisinde en düşük fiyat $3.42, en yüksek fiyat $4.00 ‘dır.
  • Son 30 gün içerisinde en düşük fiyat $3.09, en yüksek Aptos fiyatı $4.94’tür.
  • Son 90 gün içerisinde en düşük APT coin fiyatı $3.09, en yüksekse $10.25’dir.
  • Aptos’un bilinen en düşük fiyat seviyesi $3.09’dur.
  • CMC verilerinde yer alan en yüksek APT Coin fiyatıysa $10.25’dir. Fakat bu fiyatın daha önce bazı borsalarda daha yüksek seviyelerde olduğu kullanıcılar tarafından bilinmelidir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.