Aptos Labs ve Google Cloud Ortaklık Kurdu

İşletmelerin ve Geliştiricilerin Blok Zinciri Ağını Kullanmasını Kolaylaştırmak için Aptos Labs ve Google Cloud Ortaklık Kurdu.
Abone Ol 

İşletmelerin ve geliştiricilerin blok zinciri ağını kullanmasını kolaylaştırmak için Google Cloud ile iş birliği yaptı. Aptos Labs ve Google Cloud Ortaklık Kurdu Aptos Labs!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Aptos Labs ve Google Cloud Ortaklık Kurdu

Söz konusu ortaklık, işletmelerin ve geliştiricilerin Aptos ağı üzerinde geliştirmelerini kolaylaştıracak. Google Cloud, Aptos ağ geliştiricilerinin uygulamalarını oluşturup genişletebilecekleri ölçeklenebilir, güvenli ve uzun vadeli altyapı sağlayan Aptos’un ilk bulut ortaklarından biri olacak.

Google Cloud bağlantısı sayesinde herkes bir Aptos ağ düğümüne 15 dakikadan daha kısa sürede güç sağlayabilir. Bu, Aptos ekosistemlerinin donanıma ihtiyaç duymadan büyümesini sağlamada önemli bir adımdır. Halk için güvenilirliği, emniyeti ve hızı korur.

Katman 1, eski Meta personeli tarafından oluşturulmuş güçlü bir teknolojik altyapıya sahiptir. Daha geniş bir “milyarlarca” insan kitlesine ulaşabilen bir blok zinciri oluşturma niyetiyle başladı. Sistem, şirketin kurucuları tarafından Meta’dayken (eski Facebook nedeniyle Metaverse anahtarından) geliştirilen Diem ağı üzerine kurulmuştur. Mart ayında şirket ayrıca “halka açık Devnet” inin açılışını da duyurdu.

Önerilen Makaleler

Aptos’un kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaikh şunları aktardı: “Google Cloud, harekete geçme konusundaki önyargıları, bir sonraki milyar kullanıcı için erişilebilirliği sağlama misyonumuzda ademi merkeziyetçiliğe bağlılıkları ve altyapısının yetenekleri ile bizi etkiledi. Takım çevikti ve takımımızla kilit adım koştu. Google Cloud’un Aptos protokolünün kullanıcılarına sunduğu potansiyelden heyecan duyuyoruz.”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.