AB Karar Vericilerine Açık Mektup Yazdı

AB Parlamentosu'nun düzenleyici çabaları, kripto-Avrupa üzerinden şok dalgaları gönderdi. Şimdi bir girişim, Avrupa'daki siyasi karar alıcılara açık bir mektupla hitap ediyor. AB karar Vericilerine Açık Mektup Yazdı

AB Parlamentosu’nun düzenleyici çabaları, kripto-Avrupa üzerinden şok dalgaları gönderdi. Şimdi bir girişim, Avrupa’daki siyasi karar alıcılara açık bir mektupla hitap ediyor. AB karar Vericilerine Açık Mektup Yazdı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

AB karar Vericilerine Açık Mektup Yazdı

“Düzenlemeye yönelik aceleci girişimlerin zararı bundan daha büyük olamazdı. Açık kaynaklı kripto ağları, önümüzdeki on yılda dünya çapında milyonlarca yeni iş ve trilyonlarca dolarlık servet yaratacak devrim niteliğinde yeni bir teknoloji platformudur”, diye başlıyor kripto sektörünün endüstri temsilcilerinin şu anda birlikte formüle ettiği bir açık mektup . Mektubun muhatapları AB düzeyinde siyasi karar alıcılardır.

Önerilen Makaleler

Arka plan, kripto sahnesinin ağır bir şekilde eleştirdiği Kripto Varlık Piyasaları (MiCA) ve Fon Transferi Düzenlemesi (TFR) AB taslak düzenlemeleri. Örneğin, TFR, “barındırılmayan cüzdanların” fiili olarak yasaklanmasına yol açabilir.

Mektubun yazarları bu şikayete dikkat çekiyor ve AB’nin AB’yi tehdit ettiğine inandıkları Bitcoin’in avantajlarını vurguluyor.

“Bitcoin, 21. yüzyılın en önemli yeniliği olabilir. AB vatandaşlarının bu sistemi kullanmasını veya bu sistemle etkileşimde bulunmasını engellemek, Avrupa Birliği’nin üzerine kurulduğu fikirlere aykırıdır.”

Son olarak, her iki taslak tüzük de Komisyon, Parlamento ve Avrupa Konseyi arasındaki üçlemeye giriyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.