Yirmi Yılın En Yüksek Seviyesinde!

dolar
Abone Ol 

Dolar üst üste üçüncü haftalık kazancına yöneldi ve Cuma günü euro ve yen üzerinde on yıllardır en yüksek seviyelerine yakın duruyor. Dolar Yirmi Yılın En Yüksek Seviyesinde! 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Dolar Yirmi Yılın En Yüksek Seviyesinde!

Dolar üst üste üçüncü haftalık kazancına yöneldi ve bugün euro ve yen karşısında on yılların en yüksek seviyelerine yakın dururken, yatırımcılar durumu destekleyebilecek ABD işgücü verileri öncesinde satış yapmak için pek uygun zamanda değil Agresif faiz artışları için. ABD’de bir gecede yapılan sağlam bir imalat anketi, doları 1998’den bu yana ilk kez 140 yen’in üzerine çıkarmak için yeterliydi ve aynı zamanda sterlin ve kivi karşısında birkaç yılın en yüksek seviyelerine ulaştı.

Daha güçlü dolar karşısında, euro paritenin altına gerileyerek 0.9967 $’a düştü ve geçen haftanın 20 yılın en düşük seviyesi olan 0.99005 $’dan çok uzak değildi. Yen, Asya ticaretinde 140.4 ile taze bir dip gördü.

Dolar endeksi bir gecede 109.99’da yirmi yılın zirvesini yaptı ve son olarak 109.51’de kaldı. Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell’ın Jackson Hole, Wyoming’de enflasyonu kontrol etmek için oranların “bir süre” yüksek olması gerektiğini söylemesinden bu yana, bu hafta %1’den fazla arttı, bu da piyasaları şaşırttı.

İlginizi Çekebilir

Sterlin bir gecede %0.7 düştü ve bu hafta yaklaşık %1.5 düştü. Bir gecede 1.1499 dolara dokunduktan sonra en son 1.1551 dolardaydı. Avustralya ve Yeni Zelanda doları bu hafta yaklaşık %1 düştü, Avustralya doları 0.6789 dolarda kaldı ve kivi Mayıs 2020’den bu yana en düşük seviyesi olan 0.6051 dolarda dibe vurdu.

“75 baz puanlık bir politika faiz artışını caydırmak için ABD işgücü verilerinin önemli ölçüde yavaşlaması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

Fed fon vadeli işlemleri, Fed’in bu ay oranları 75 baz puan artırması için yaklaşık %75’lik bir şans fiyatlıyor ve Hazine piyasasında iki yıllık getirileri 12 baz puan ve 10 yıllık getirileri 23 baz puan artırarak yoğun satışların yaşandığı bir hafta oldu. İki yıllık getiri, bir gecede %3.551 ile 15 yılın en yüksek seviyesine ulaştı ve 10 yıllık, %3.297 ile 2-1 / 2 ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Önümüzdeki hafta Avrupa ve Avustralya’da merkez bankası toplantıları yapılacak ve piyasalar artış bekliyor. Tüccarlar, Avustralya’da yaklaşık %60’lık bir 50 baz puanlık artış ve Avrupa Merkez Bankası’ndan 75 baz puanlık bir artış için neredeyse %80 şans görüyorlar.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.