El Salvador Bitcoin Plajına Yatırım Yapacak!

bitcoin
Abone Ol 

Bitcoin’i resmi para birimi ilan eden El Salvador , Bitcoin kasabası olarak bilinen El Zonte ve çevresi için 200 Milyon Dolarlık yatırım yapacak. Resmi açıklama El Salvador devlet başkanı Nayib Bukele tarafından paylaşıldı.

Başkan Nayib Bukele, bu yatırımların gerçekleştirilmesiyle ilgili olarak  şu açıklamayı yaptı:

“Birçokları için El Zonte, Bitcoin Plajı olarak bilinir; Alışveriş merkezi, otopark, beach club, arıtma tesisinin yer alacağı 15.000 metrekarelik alanı yeniden canlandırmak için onaracağız” dedi.

Ayrıca Başkan Bukele, “El Zonte birçokları için Bitcoin Plajı olarak biliniyor; Alışveriş merkezi, otopark, beach club, arıtma tesisi olacak 15.000 metrekarelik alanı düzelterek bölgeyi canlandıracağız” dedi .

El Salvador Başkanlık sitesinden yapılan açıklamalar;

Tüm bu çalışmaların El Salvador turizmini canlandırmak için yapılacağı belirtilirken, Surf City projesi turizm stratejisinden daha fazla insanın yararlanabilmesi için plajların daha da geliştirilmesini ve canlandırılmasını sağlayacak bir dizi projeyi içermektedir.

Surf City projesinin tamamı, turizm sektörünün canlanmasına katkıda bulunan ve kıyı-deniz şeridi boyunca genişleyen Hükümetin en sembolik projelerinden biridir.

Kaliteli bir altyapıya sahip turizm, ekonomiyi iyileştirecek ve sonuç olarak, nüfusun yararına ulaşılması gereken hedeflerden biri olan Salvadorluların yaşam kalitesini iyileştirecektir.

Surf City 1, kamu kurumları ağı aracılığıyla turist güzergahları, müşteri hizmetleri noktaları, ekolojik parklar, yaya yolları, yüksek performanslı merkezler, pazarlar, bisiklet yolları ve sağlık merkezlerinin tanıtıldığı beş müdahale aşamasından oluşmaktadır. El Salvador Bitcoin konusunda gelişim göstermeye devam edecek gibi gözüküyor.

Bu makaleler ilginizi çekebilir;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.