Ana SayfaKripto Para HaberleriXRP Balinaları Toplamaya Devam Ediyor

XRP Balinaları Toplamaya Devam Ediyor

Piyasa durgunluğunu korurken XRP balinaları mal toplamaya devam ediyor. İşte tüm detaylar kripto para haber sitesi Bilgi Kripto'da!

spot_img

XRP balinaları boğaya hazırlık yapıyor. Piyasa analiz platformu Santiment attığı bir Tweet’de en az 100.000 XRP sahibi tüm büyük yatırımcıların kümülatif toplam hacmi toplamda 7,9 milyar ABD dolarına yükseldiğini belirtti. Buda XRP balinalarının hala coin toplamaya devam ettiğini gösteriyor. 

XRP Balinaları Toplamaya Devam Ediyor

Santiment’in belirttiği verilere göre XRP balinalarının geçen yıla göre yüzde 10 daha fazla XRP tuttuğu anlamıan geliyor. Toplamda yatırımcı grubunun payı arzın yaklaşık yüzde 27’sini oluşturuyor.

Ancak Santiment’e göre balina faaliyetleri azaldı. Bu durum büyük yatırımcıların bekle-gör stratejisi izlediğini gösteriyor. Aynı zamanda ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun XRP geliştiricisi Ripple Labs’e karşı hukuki anlaşmazlığı da halen devam ediyor. İkincisi ilk örneği Temmuz ayında kazandı . Bunun üzerine SEC temyize başvurdu. Davanın gelecek yıl Nisan ayında yeniden görülmesi planlanıyor.

Genel olarak Ripple ağının yerel kripto para birimi olan XRP’de bir artış yaşanıyor. Kripto para, yılın başından bu yana neredeyse yüzde 50 değer kazandı.

Diğer kripto para haberleri;

XRP son 24 saat içerisinde %3 oranında değer kaybetti. Yazı tarihiyle 0.4861$ fiyat seviyesinden işlem görüyor. Piyasanın ayıda olması nedeniyle projeler ciddi ataklar yaşayamıyor. İlk duruşmada başarı sağlayan XRP 1 Dolar direncini kıramamış 0.91 seviyesinden geri dönmüştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar