Ana SayfaSponsorlu MakalelerMonero (XMR) Fiyatları Tırmanırken, VC Spectra (SPCT) Büyük Kazançlara Hazırlanıyor ve Solana...

Monero (XMR) Fiyatları Tırmanırken, VC Spectra (SPCT) Büyük Kazançlara Hazırlanıyor ve Solana (SOL) Momentumunu Sürdürüyor

VC Spectra (SPCT), Solana (SOL) ve Monero'yu (XMR) geride bırakmaya ve sektördeki liderliği ele geçirmeye hazırlanıyor.

spot_img

Kripto uzmanları, tokenin önceki dönemde devam eden rallileri nedeniyle Monero’yu (XMR) 2023’te satın alınacak en iyi altcoinlerden biri olarak övüyor. Bu arada, VC Spectra (SPCT) en kazançlı gizli mücevherlerden biri olarak devam eden ön satışta büyük ilgi gördü. Analistler, 2023 yılında önemli ödüller sunacak bir diğer seçenek olarak Solana’yı (SOL) işaret ediyor.

Öyleyse, gerçekleri analiz edelim ve Ekim ayında en iyi kripto yatırımının hangisi olduğunu bulalım.

>SPCT TOKENLARINI ŞİMDİ SATIN ALIN<<

Özet

  • Monero (XMR) Ekim ayı sonuna kadar 170$ seviyesini aşabilir.
  • VC Spectra (SPCT) resmi lansman öncesinde %82 oranında artış gösterebilir.
  • Solana (SOL) fiyatı 20 Ekim’e kadar 28 doların üzerine çıkabilir.

XMR Fiyat Projeksiyonu: Monero 170 Doların Üzerine Çıkacak mı?

Monero’nun (XMR) fiyatı dört gün içinde %3,58 oranında artarak 3 Ekim’deki 147$ seviyesinden 7 Ekim’de 152$’a yükseldi. Boğalar, Monero’nun (XMR) yukarı yönlü ivmesini sürdüreceğini ve ay sonuna kadar 170$ eşiğinin üzerine çıkacağını iddia ediyor.

Monero’nun (XMR) piyasa değeri açısından yüksek sıralaması, bu olumlu XMR fiyat tahmininin arkasındaki birçok nedenden biridir. Token, 7 Ekim’de 2,7 milyar dolarlık bir rakamla 24. sırada yer alıyordu.

Ayrıca, Monero (XMR) destekçileri, token’ın daha geniş pazardaki en özel seçenek olarak tanınması nedeniyle birçok yeni yatırımcının Monero’yu satın almaya karar vereceğine inanıyor.

Bununla birlikte, bazı uzmanlar son zamanlarda en son Monero (XMR) haberlerinin olumsuz etkileri nedeniyle negatif bir XMR fiyat tahmini verdi. Terör örgütü IŞİD, 3 Ekim’de ‘Voice of Khurasan’ adlı propaganda dergisinin son sayısını yayınladı ve bu sayıda grup Monero (XMR) aracılığıyla kripto bağış çağrısında bulundu.

Bu nedenle Monero (XMR) ayıları, XMR’nin 20 Ekim’e kadar 138 doların altına düşebileceğine işaret ediyor.

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BilgiKripto ekibinin görüşünü yansıtmaz. İçerik yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. İçerik ilgili şirket tarafından yazılmış ve sağlanmıştır.


Solana Fiyat Tahmini: SOL Bulls 28 Doların Üzerinde Ralli Bekliyor

Solana (SOL), 30 Eylül’de 21,40 $’dan 7 Ekim’de 23,88 $’a yükselerek yedi gün içinde %11,58 oranında kayda değer bir artış gösterdi. Buna ek olarak Solana (SOL), Grayscale’in 5 Ekim’deki 3. çeyrek değerlendirmesinde açıkladığı gibi Grayscale Akıllı Sözleşme Platformu Ex-Ethereum Fonu’nun (GSCPXE) lider varlığı haline geldi.

Bu olumlu Solana haberi, önde gelen birçok uzmanın (SOL)’un yükselişini sürdüreceğini ve 20 Ekim’e kadar 28 $ aralığının üzerine çıkacağını tahmin etmesine neden oldu. Solana (SOL) boğaları, bu iyimser Solana fiyat tahmininin arkasındaki diğer önemli faktörler olarak token’ın dApp ve NFT piyasa aktivitesi açısından belirgin dalgalanmalarına işaret ediyor.

Öte yandan ayılar, Solana’nın (SOL) SEC ile yaşadığı düzenleyici sorunlar nedeniyle birçok SOL sahibinin yakında daha güvenilir platformları benimsemeye karar verebileceğine inanıyor. En son olumsuz Solana fiyat tahminine gelince, Solana (SOL) ay sonuna kadar 17 $ işaretinin altına düşebilir.

VC Spectra (SPCT), Solana (SOL) ve Monero’yu (XMR) geride bırakmaya ve sektördeki liderliği ele geçirmeye hazırlanıyor, bu nedenle tüm para yatırma işlemlerinde harika bir %50 bonus kazanmak için şimdi ön satışa katılın!

VC Spectra ön satışı hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz:

Ön satış:  https://invest.vcspectra.io/login

Website: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra

Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar