Xapo nedir? Xapo Hangi Ülkenin?

xapo
Abone Ol 

Xapo Bank, Cebelitarık merkezli tamamen düzenlenmiş bir bankadır. Peki tam olarak xapo Nedir? xapo güvenli mi? xapo hangi ülkenin?

Xapo nedir?

Xapo geleneksel bankacılığı Bitcoin ile birleştiren dünyanın ilk uluslararası özel bankasıdır ve  Xapo üyeleri, aynı anda Bitcoin’in tüm potansiyelini benimserken işlem yapma, faiz kazanma ve küresel olarak yatırım yapma özgürlüğüne sahiptir.

Cebelitarık’ın güvenilir finans merkezinde bulunan, gelecek vadeden bireylere hizmet etmek ve onları güçlendirmek için oluşturulmuş ilerici bir özel bankadır. Şirket tek bir temel amacı olduğunu ifade etmektedir: kullanıcıların zenginliğini korumak ve büyütmek. Çok uzun bir süredir, finansal olasılıkları güvenli ve emin bir şekilde keşfetme ve kucaklama özgürlüğüne sahip olmak, coğrafi konuma ve politik durumuna bağlıydı.

Xapo Bank, dünyanın daha iyisini hak ettiğine inanıyor. Kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar, hevesli bireyleri özgürleştiren ve finansal kaderlerinin kontrolünü ellerine almaları için onları güçlendiren radikal yeni bir dijital platformla statükoyu değiştirmektedirler.

  • Cebelitarık Finansal Hizmetler Komisyonu tarafından verilen ve düzenlenen bir bankacılık lisansına sahip olmanın ender ayrıcalığından yararlanmaktadır. Üyelere, Cebelitarık Para Yatırma Programının bir parçası olma güvencesini sunmaktadırlar.
  • Katı düzenleyici çerçevelere bağlı kalarak üyelerimizin servetini korumaktadırlar . Xapo Bank ve Xapo VASP, Cebelitarık Finansal Hizmetler Komisyonu tarafından düzenlenen tüzel kişilerdir. Uygun USD mevduatları 100.000 ABD Dolarına* kadar teminat altındadır.
  • Üyelerin servetinin her zaman güvende tutulmasını sağlamak için sürekli olarak yeni güvenlik teknolojisine yatırım yaptıkları ifade edilmektedir. Pazar etkinliğini izlemek ve potansiyel sorunları tahmin etmek için sınıfının en iyisi özel güvenlik araçlarını ve sezgisel siber zekayı kullanıldığı iletilmektedir.
  • Ekip, güvenin açık ve şeffaf insan ilişkileri üzerine inşa edildiğine inanmaktadır. Dijital bankacılık dünyasına özgü, tüm üyelerin Xapo Bank hesap yöneticisi ayrıcalığına sahiptir ve rolü, zenginlik yaratma yolculuğun her aşamasında kullanıcıları desteklemek ve rehberlik etmektir.

Xapo hangi ülkenin?

Xapo Bank Limited, Cebelitarık’ta 111928 şirket numarasıyla kayıtlı ve kurulmuş bir şirket olup, Xapo Bank CEO’su ABD, Güney Amerika ve Avrupa’da 20 yıldan uzun süredir teknoloji işletmeleri kuran seri girişimci Wences Casares’tir.

Xapo güvenli mi?

Xapo Bank ileri seviyede şifreleme güvenliği sunmasının yanısıra, güvenlik sistemine yanıt veren iki savunma hattı bulunmaktadır. Xapo, Sanal Varlık Hizmet Sağlayıcısına bağlı, denetime tabidir vesadece küresel uzman ekipler  tarafından korunmaz, ayrıca en son teknolojik çözümler güvenliği artırmaktadır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.