Ana SayfaAltcoin HaberleriWuffi (WUF) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Wuffi (WUF) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Wuffi, toplam WUF arzının %30'unu WAXP sahiplerinin, NFT toplayıcılarının ve Solana'nın BONK token sahiplerinin anlık görüntüleri aracılığıyla topluluğa tahsis ederek benzersiz bir yaklaşım benimsiyor.

spot_img

WUFFI, Twitter, Discord ve Telegram’da 800.000’den fazla üyeden oluşan bir topluluğa sahip, blockchain oyuncularına odaklanan, topluluk odaklı, çok zincirli bir memecoindir. Peki tam olarak, Wuffi (WUF) coin (token) nedir, nasıl alınır, nereden alınır, fiyat tahminleri nelerdir?

Wuffi (WUF) Coin Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Wuffi (WUF) Coin Nedir?

Wuffi, yenilik, kapsayıcılık ve topluluk katılımına odaklanan WUFFI, birden fazla blockchain ağında üyelerine eğlenceli ve ödüllendirici bir deneyim sunuyor. Wuffi halihazırda 80’den fazla oyun ve toplulukla, Wuffi’yi çeşitli şekillerde entegre ederek projelerine fayda katacak ortaklıklar kurmuştur.

Wuffi, çeşitli platformlara ve topluluklara değer katmak için tasarlanmış çok zincirli bir ekosistemdir. Proje, oyun entegrasyonları, likidite sağlayıcı ödülleri ve Solana ile WAX ​​arasında köprü oluşturma yetenekleri gibi işlevler sunarak ve daha da genişleme planlarıyla büyük ilgi topladı.

Wuffi (WUF) Coin Nasıl Alınır?

WUF coin Gate.io borsasında listelidir. Satın almak yada ticarete katılmak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Kaydolun
  2. WUF/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Wuffi (WUF) Coin Nereden Alınır?

Wuffi coin Gate borsasından satın alınır.  Gate borsası 2013 yılından beri en yeni çıkan coinleri projeleri listeleyen popüler kripto para borsasıdır.

Wuffi (WUF) Token Detayları

Wuffi, toplam WUF arzının %30’unu WAXP sahiplerinin, NFT toplayıcılarının ve Solana’nın BONK token sahiplerinin anlık görüntüleri aracılığıyla topluluğa tahsis ederek benzersiz bir yaklaşım benimsiyor. Bu topluluk merkezli dağıtım, tokenin farklı blockchain ekosistemlerindeki değerini ve faydasını destekleyerek sağlam ve katılımcı bir kullanıcı tabanını geliştirmeyi amaçlıyor.

Wuffi (WUF) Fiyat Tahminleri

Wuffi geçmiş fiyat verilerine dayanarak Wuffi fiyatının 2024 yılı sonunda 0,0000002241 USD olabileceğini tahmin ediyoruz. Ayrıca tam bir yıl sonra bugün 0,0000003026 USD olabileceğini öngörüyoruz.

Önümüzdeki 3 yıl içerisinde Wuffi fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 0,00000178 USD, en düşük Wuffi fiyatı ise 0,0000001319 USD olabilir. Hesaplamalarımıza göre Wuffi fiyatının 2025 yılı sonunda 0,0000005483 USD civarında olacağını tahmin ederken, 2026 yılı sonunda kolaylıkla 0,0000002845 USD fiyat seviyelerine ulaşabileceğini öngörüyoruz. Burada yer alan veriler sadece tahminden ibarettir. Yatırım tavsiyesi değildir. Tavsiye olarak algılanmamalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar