Ana SayfaSponsorlu MakalelerSpaceCatch'i Keşfedin ve AR Oyunlarında Yeni Bir Tutku Oluşturun

SpaceCatch’i Keşfedin ve AR Oyunlarında Yeni Bir Tutku Oluşturun

Kripto oyunu olması, özellikle yerel tokenı CATCH ve oyun içi varlıklar için sunduğu NFT'ler sayesinde SpaceCatch'i daha da değerli kılıyor.

spot_img

Hiç, uzun süre onun hakkında konuşmanıza neden olacak ve tutkunuz haline gelecek kadar şaşırdığınız bir şey oldu mu?

Bu oldukça sık oluyor. Bu genellikle bir konsept çok iyi oluşturulduğunda, etrafındaki herkesin dikkatini ve kalbini çalma şansının yüksek olduğu durumlarda meydana gelir.

Bazen kripto endüstrisinde bazı kripto projeleri o kadar değerli ve iyi geliştirilmiş özelliklerle gelir ki, şaşırtıcı derecede hızlı bir şekilde son derece popüler hale gelirler. Bunu başarmak için kriptoyla ilgili bir platformun, ürünü her gün daha iyi hale getiren yüksek güvenlik seviyeleri, yüksek şeffaflık ve sürekli güncellemeler dahil olmak üzere bu parlak özelliklerin yanı sıra hemen hemen sunması gerekiyor.

Neyse ki bunu başaran bazı kripto projeleri var ve bunu başardıklarında başarının onlara ulaşması için tek bir yol var ve bu yol düz ve son derece kısa.

Bu aynı zamanda, kullanıcıları ilerlemeye devam eden ilgi çekici ve dinamik bir evrende karşılayan, yeni başlatılan blockchain tabanlı bir oyun olan SpaceCatch için de geçerli olacak gibi görünüyor.

Peki SpaceCatch neler sunuyor?

SpaceCatch’i Popüler Hale Getiren Hikaye

SpaceCatch, son zamanlarda piyasaya sürülen bir AR (Artırılmış Gerçeklik) M2E (Hareketle Kazan) kripto oyunudur ve sağladığı iyi kurgulanmış bir hikaye ve herkes için erişilebilir birçok değerli avantaj sayesinde kripto oyun tutkunlarını kendi konsepti etrafında toplamayı başarmıştır.

SpaceCatch’i bu kadar popüler yapan hikaye, “bizimkinden pek farklı olmayan” bir dünyada geçmektedir. Birçok kişinin düşüncesine göre, gezegen Dünya, zeki yaşam formlarının eksikliği nedeniyle biyokütle madenciliği için uygundur. Bu yüzden, şimdi bunu başarmaya çalışan yapay zeka destekli uzaylılar tarafından istila edilmiştir.

İşte oyuncuların devreye girdiği nokta, onlara “Catchers” deniyor. Ana hedefleri, dünya üzerinde barışı sağlamak ve eskiden olduğu gibi renkli bir evren haline getirmek için yapay zeka destekli uzaylıları yenmektir.

Bunu başarmak için, Catchers’ların SpaceCatch dünyasını en iyi şekilde keşfetmeleri, kendi silahlarını inşa etmeleri, karakterlerini ve araçlarını geliştirmek için ödüller kazanmaları ve diğer kullanıcılarla bir araya gelerek ortak hedeflerine doğru çalışmaları gerekmektedir.

SpaceCatch evreninin tadını çıkarmaya başlamak için oyuncuların bazı kolay ve ilgi çekici adımları izlemesi gerekiyor:

  • Kahramanlarını inşa edin : Catchers’lara dönüşerek kendilerini Metaverse’de taşıyın;
  • Eğitin ve yükseltin : Daha fazla uzaylıyı yakalamada daha iyi olun ve yakalanması neredeyse imkansız olanlara ulaşın;
  • Varlıklarını sat ve kirala : Oynamaya başladıktan sonra, diğer oyunculara satabilecekleri veya kiralayabilecekleri daha fazla oyun içi varlık kazanacaklar;
  • Uzaylıların yönettiği dünyayı keşfedin : M2E oyun modeli aracılığıyla kullanıcılar, SpaceCatch dünyasının neye benzediğine dair daha fazla şey keşfedebilir.

İleri Teknolojilerin Kullanımı

SpaceCatch, geliştirilmesinde kullanılan gelişmiş ileri teknolojilerin bir karışımı sayesinde çok değerli bir proje haline geldi.

Öncelikle oyun 2 oyun modeli kullanıyor: M2E (Kazanmak için Hareket Et) ve P2E (Kazanmak için Oyna). İkincisi oldukça anlamlı olabilir, özellikle de oyunu oynayarak alabileceğiniz oyun içi varlıklar hakkında konuştuktan sonra.

Öte yandan birçok kullanıcıyı şaşırtabilecek olan M2E modelidir. Bu oyun modelinde kullanıcılar, AR (Artırılmış Gerçeklik) yardımıyla SpaceCatch karakterlerini ve gerçek hayattaki ortamlarla harmanlanan unsurları keşfetme fırsatına sahip oluyor.

Örneğin kendinizi bir parkta yürüyüş yaparken bulabilir ve SpaceCatch’i açmaya karar verebilirsiniz. Böylece etrafınızı saran ağaçlarla harmanlanmış SpaceCatch evrenini keşfedebileceksiniz. Kim bilir belki de bir veya iki uzaylı yanınıza gelir. Korkunç ama ilgi çekici, değil mi?

Aynı zamanda SpaceCatch, her kullanıcıya özelleştirilmiş oyun deneyimi sunmak için AI’dan (Yapay Zeka) yararlanıyor. Yani kararlarınız, davranışlarınız, seçimleriniz ve tercihleriniz oyunda geçireceğiniz evrime katkıda bulunan faktörlerden sadece birkaçıdır.

Kripto oyunu olması, özellikle yerel tokenı CATCH ve oyun içi varlıklar için sunduğu NFT’ler sayesinde SpaceCatch’i daha da değerli kılıyor.

CATCH tokenleri SpaceCatch evreninde kullanılabilir veya Gate.io, MEXC, BitMart ve çok daha fazlası gibi büyük borsalarda alınıp satılabilir. Projeye başından beri yakın olan kullanıcılar, SpaceCatch ekibi tarafından düzenlenen çok sayıda başarılı bağış toplama turu sırasında şaşırtıcı derecede düşük fiyatlarla CATCH tokenleri alma şansına sahip oldu.

Ancak oyunun halka açık beta sürümünün yayınlanmasına yaklaştığı göz önüne alındığında, hedeflediği yüksek zirvelere ulaşmaya çalışan projeye ilgilenenlerin projeye katılma şansı hala yüksek.

Daha Fazla Bilgi Edin

SpaceCatch’in zamanla ortaya çıkaracağı birçok sürprizi daha var, bu nedenle faaliyetlerini Telegram, Discord, X (Twitter), YouTube, Instagram, Medium ve CoinMarketCap üzerinden takip etmek en doğrusu. Ayrıca, dünya çapındaki Catcher’ların faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesine ve teknik incelemeye göz atın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar