Ana SayfaKripto Para HaberleriWeatherXM (WXM) Token Nedir, Nereden Alınır?

WeatherXM (WXM) Token Nedir, Nereden Alınır?

spot_img

WeatherXM dünyanın en büyük topluluk destekli hava durumu ağını kuruyor. Bu yazımızda WeatherXM (WXM) Token nedir, nereden alınır sorularının cevabını vereceğiz. 

Listelemeden Önce WeatherXM (WXM)  Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

WeatherXM (WXM) Token Nedir?

Hava durumu verileri ekosistemini etkinleştirmek için WeatherXM Ağı, WXM adı verilen bir ERC20 tokeni yayınlayacak.

WXM, WeatherXM Ağını yönetmek için kullanılacak yönetim tokenıdır. $WXM, sahiplerine oy hakkı veriyor. WXM aynı zamanda Ağ verileri üzerinde lisans haklarını elde etmek için de kullanılır.

  • Toplam WXM arzı 100.000.000’dur.
  • WXM tokenleri, Ağ katılımcılarına ve destekçilerine, hava durumu verileri, uzmanlık, araştırma ve yazılım kodu gibi Ağa katkılarından dolayı tahsis edilir.

WeatherXM (WXM) Token nedir, nereden alınır

WeatherXM (WXM) Token Nereden Alınır?

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. WXM/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 
  4. Kazandığınız airdropları bu borsaya atarak listelenmeden önce satışa koyabilir ve avantajlı duruma geçebilirsiniz. 

Bu yazımızı okudunuz mu: MYSO Finance (MYT) Token Nedir, Nereden Alınır?

WeatherXM (WXM) Token

WeatherXM Ağı, hava durumu istasyonu sahiplerini ödüllendiren ve Web2 ve Web3 kuruluşlarına doğru, hiper-yerel hava durumu verileri sağlayan, topluluk destekli bir hava durumu ağıdır.

Fiziksel dünyada altyapı oluşturmak ve sürdürmek için Web3’ten yararlanan DePIN (Merkezi Olmayan Fiziksel Altyapı Ağları) hareketinin bir parçasıyız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar