Ana SayfaAltcoin HaberleriMYSO Finance (MYT) Token Nedir, Nereden Alınır?

MYSO Finance (MYT) Token Nedir, Nereden Alınır?

MYSO Token (MYT), aşağıdaki dağılıma sahip, tamamen seyreltilmiş 100.000.000 tokenlik sabit bir arza sahiptir

spot_img

MYSO’da mevcut ilkel mimarinin ötesine geçiyoruz. İlk prensip düşüncesini kullanarak, zaman testine dayanacak şekilde tasarlanmış, etki yaratmaya yönelik ürünler üretiyoruz. Temel değerlerimiz, kullanıcılarımıza benzersiz bir deneyim yaratmaktır. Bu yazımızda Myso token nedir, nereden alınır sorularının cevabını vereceğiz. 

Listelemeden Önce MYSO Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun,  Kripto Boğasını Kaçırmayın!

MYSO Finance (MYT) Token Nedir?

MYSO v2, kullanıcıların herhangi bir ERC20 tokenini kişiselleştirilmiş koşullarla ve tasfiye olmaksızın ödünç almasına ve ödünç almasına olanak tanıyan EVM uyumlu bir DeFi protokolüdür. Esnek tasarımı, güvenilir olmayan teminatlı aramaları, dönüştürülebilir borcu ve sıfır tasfiye kredilerini destekler.

MYSO halihazırda çok sayıda hazineye hizmet vererek sürdürülebilir zincir üstü getiriler elde etmelerine yardımcı oldu ve MYSO’yu neredeyse tüm ERC20 tokenleri üzerinde güvenilmez kapalı çağrılar için tek protokol haline getirdi.

MYSO Finance (MYT) Token Nereden Alınır?

  1. Buradan Alım-Satım için Kaydolun
  2. MYT/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 
  4. Kazandığınız airdropları bu borsaya atarak listelenmeden önce satışa koyabilir ve avantajlı duruma geçebilirsiniz. 

Bu yazımızı okudunuz mu: MudAi Token Nedir, Nereden Alınır?

MYSO Finance (MYT) Tokenomik

MYSO tokeni, ilgili tüm paydaşlar arasındaki işbirliğini teşvik ederek ve onlara erişim sağlayarak tüm MYSO ekosistemini güvence altına almak için bir yönetişim-faydalı token olarak görev yapacak. Dağıtılmış ve merkezi olmayan token tabanlı bir yönetim sistemi, aktif token sahiplerinin MYSO ekosistemi içindeki kaynakların yönünü ve tahsisini eşit bir şekilde yönetmesine olanak tanıyacaktır. Böylece MYSO token sahipleri, MYSO DAO hazinesini ve ücret geçişini toplu olarak kontrol edecek.

DAO hazinesi, MYSO ekosistemindeki yeni protokol geliştirmelerinin yanı sıra, yalnızca MYSO token sahiplerine sunulan kredi teklifleri oluşturmak gibi önyükleme likiditesini finanse etmek için kullanılabilir. MYSO protokolüne yönelik perakende kapsamındaki aramalar gibi kullanım durumlarının organik kullanımını daha da artırmak için, MYSO token sahipleri ayrıca MYSO token teşvik emisyonlarına katkıda bulunmak ve aktif olarak yönlendirmek için bir kilitleme getirisi kazanmak üzere tokenlarını kilitleyebilecekler.

MYSO Token (MYT), aşağıdaki dağılıma sahip, tamamen seyreltilmiş 100.000.000 tokenlik sabit bir arza sahiptir:

Topluluk Hazinesi: %30,00 — 30.000.000 MYT

Bu tahsis, MYSO’nun DAO rezervleri için tahsis edilmiştir ve yeni protokol geliştirmelerinin finansmanının yanı sıra, yalnızca MYT sahiplerine sunulan kredi teklifleri oluşturmak gibi MYSO ekosistemi içindeki likiditeyi yeniden canlandırmak amacıyla topluluk tarafından yönetilecektir. Bu tahsis 48 ay boyunca doğrusal olarak dağıtılacaktır.

Likidite ve Teşvikler: %20,00 — 20.000.000 MYT

Tahsisatın %20’si, MYSO tokeni için likiditeyi desteklemek ve kullanıcı katılımını ve platformun büyümesini teşvik etmek için stratejik olarak kullanılacaktır.
%1 veya 1.000.000’u TGE’de açılacak ve kalan %19’u 18 ay boyunca doğrusal olarak açılacaktır.

Ekosistem Büyümesi: %19,90 — 19.900.000 MYT

Ekosistem Büyüme tahsisi, airdroplar, IOO, kilitleme ödülleri, topluluk hediyeleri, topluluk konseyleri, diğer topluluk girişimleri, stratejik ortaklıklar, DAO’dan DAO’ya takaslar dahil olmak üzere MYSO ekosisteminin büyümesini ve genişlemesini desteklemek için tahsis edilen tokenların stratejik bir kısmıdır. vb. %13,19 veya 13.190.000’inin kilidi TGE’de açılacak, geri kalan %6,71’inin kilidi ise belirtilen hak kazanma planına göre açılacaktır.

Temel Katkıda Bulunanlar: %19,17 — 19.170.000 MYT

MYSO ekosisteminin gelişimi üzerinde özenle çalışmış ve çalışmaya devam edecek olan hem geçmiş ana katkıda bulunanlar (danışmanlar dahil) hem de gelecekteki ana katkıda bulunanlar için %19,17 oranında ayrılmış bir tahsis ayrılmıştır. MYT’lerinin hiçbirinin kilidi TGE’de açılmayacak ve söz konusu MYT’nin kilidi Token Kazanma Programına uygun olarak açılacaktır.

Yatırımcılar: %10,93 — 10.930.000 MYT

Bu tahsis, fon sağlayan ve sürekli destek sağlayan MYSO yatırımcılarına ayrılmıştır. MYT’lerinin hiçbirinin kilidi TGE’de açılmayacak ve söz konusu MYT’nin kilidi Token Kazanma Programına uygun olarak açılacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar