Ana SayfaAltcoin HaberleriLista Token Nedir, Nereden Alınır?

Lista Token Nedir, Nereden Alınır?

Çeşitli görevleri yerine getirerek listelenmeden önce ücretsiz airdrop kazanın!

spot_img

En büyük kripto para borsası geçtiğimiz günlerde Lista airdrop hakkında kullanıcıları bilgilendirdi. Kullanıcılar çeşitli görevleri yerine getirerek ücretsiz Lista megadrop yani airdrop kazanacaklar. Peki Lista token nedir nereden alınır?

Lista Coin Megadrop Etkinliğine Buradan Kaydolun, Listelemede İlk Kazanan Siz Olun!

Lista Token Nedir?

Lista DAO, teminatlandırılmış Kripto varlıklarından (BNB, ETH, Stablecoin’ler ve diğer kripto para birimleri) getiri elde etmek ve “Destablecoin” olarak da bilinen merkezi olmayan stablecoin’imiz lisUSD’yi ödünç almak için açık kaynaklı bir likidite protokolü olarak işlev görür.

Merkezi olmayan, tarafsız, teminat destekli bir stabilcoin için kanıtlanmış MakerDAO modelini kullanır ve genişletir.

Protokol, ikili token modelinden (lisUSD ve LISTA) ve anında dönüşümleri, varlık teminatlandırmasını, borç almayı, getiri çiftçiliğini vb. destekleyen bir dizi mekanizmadan oluşur. Biz BNB Zinciri ekosisteminin yerlisiyiz ve birden fazla zincire genişleme planlarımız var. yakın gelecek.

Protokol, DeFi ve akıllı sözleşme uzmanları tarafından, Proof-of-Stake (PoS) ödüllerinden ve getiri sağlayan varlıklardan yararlanarak birinci sınıf devrim niteliğindeki lisUSD Destablecoin’i en yaygın kullanılan koin olarak konumlandırmak amacıyla oluşturulmuştur.

Lista Token Nereden Alınır?

Lista Token aşağıda yer alan borsa dışında hiçbir yerden satın alınamaz. Lista Megadrop etkinliği kapsamında çeşitli görevleir tamamlayarak ücretsiz airdrop kazanabilirsiniz. Daha sonra Binance listelemesinde karlı bir satış elde edebilirsiniz.

  1. Buradan kaydolun.
  2. Binance Megadrop etkinliğine katılın.
  3. Etkinlik kapsamında gerekli görevleri yerine getirerek Airdrop’tan payınızı alın.
  4. Listeleme günü herkesten önce token kazanarak listelemede yüksek fiyattan ön plana çıkın.

binance megadrop yeni çıkacak coinler çıkan coinler tokenler kripto paralar altcoinler haziran binance yeni listelenecek coinler airdrop binance airdrop

Lista Token Dolaşan Arz, Airdrop Miktarı, Toplam Arz

Token Adı: Lista (LISTA)

Maksimum Token Arzı: 1.000.000.000 LISTA

Megadrop Token Ödülleri: 100.000.000 LISTA (maksimum token arzının %10’u)

İlk Dolaşan Arz: 230.000.000 LISTA (maksimum token arzının %23’ü)

Araştırma Raporu: Lista (LISTA) (bu duyurunun yayınlanmasından sonraki 1 saat içinde hazır olacaktır)

Bu yazımızı okudunuz mu: MYSO Finance (MYT) Token Nedir, Nereden Alınır?

Binance Lista Megadrop Duyurusu

Binance, airdrop’lar ve Web3 görevleri içeren yeni bir token fırlatma platformu olan Binance Megadrop’u başlatıyor; bu platformda kullanıcılar Kilitli Ürünlere BNB abone olabilirler ve/veya tokenleri listelenmeden önce seçilen Web3 projelerinden ödüllere erken erişim için Web3 Cüzdanlarındaki görevleri tamamlayabilirler. Binance Borsası.

Binance Megadrop’ta tanıtılacak 2. proje, likit staking ve merkezi olmayan stabilcoin protokolü Lista (LISTA) olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar