WallStreetBets Nedir? WSB Coin Detayları!

WSB Coin nedir
Abone Ol 

WallStreetBets son günlerdeki yükselişe ile dikkatleri üzeri çekmeye başlamışken sizler için proje ile ilgili detaylara bu makalemizde yer verdik. WallStreetBets (WSB Coin) Nedir?

WSB Coin alım-satım işlemine başlamak için hemen buradan OKX borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın!

WallStreetBets (WSB Coin) Nedir?

WSB DApp, r/wallstreetbets’in topluluğa ait ve işletilen merkezi olmayan bir sürümüdür. WSB DAO, kamuya açık bilgi ve görüşlerin eyleme dönüştürülebilir sonuçlara serbestçe akışını açıkça teşvik etmek için oluşturulmuştur.

Geleneksel varlık yönetimi, servetin yatırımına ve korunmasına odaklanır. Bankalar ve Hedge Fonlar gibi merkezi finansal kuruluşlar, bireysel yatırımcılara tahvil ve türevler gibi finansal ürünlerin satışından kar elde etmektedir. Bankalar ve diğer finansal kuruluşlar bu ürünleri satarken kendi kurallarını koyarlar ve müşterileri adına bunları yönetmek için ücret alırlar.

Blockchain, bugün günlük hacmi 1 milyon doları aşan, serbestçe alınıp satılan finansal varlıklara adil bilgi paylaşımı ve demokratik erişim sağlayan dağıtılmış bir ağdır.

WSBDApp, ETP’ler (Borsa Alım Satım Portföyleri) veya kripto para birimleri ve sentetik hisse senetleri gibi enstrüman grupları oluşturur. WSB’ye sahip kullanıcılar, doğrudan oylama yetkilerine sahip ETP’lerle etkileşime girer

WSB Token, kullanıcıların şunları yapmasına izin verir:

  • Ödüller için çiftçilik yapın
  • ETP tekliflerine oy verin, telafi edin
  • Hazine fonlarının nasıl harcanacağını belirleyin

WSB Coin kurucusu kim, kime ait?

Jaime Rogozinski, 2012’de finans dünyasında hakim bir varlık sağlayan büyük bir çevrimiçi topluluk olan WallStreetBets’i kurdu. WallStreetBets, Wall Street Journal’ın MarketWatch yanı sıra Bloomberg, CNBC, Money Magazine, Forbes, Vice, Business Insider ve Fortune’da yer aldı.

Jaime, son 16 yılda, temel olarak teknoloji ve finans alanlarında sıfırdan kurulmasına yardım ettiği çok sayıda başarılı şirket kurdu. Jaime, girişimcilik tutkusuyla teknoloji ve iş dünyasının en son karışımına sahiptir. Deneyimi, önyüklemeli girişimlerden çok taraflı bankacılığa kadar uzanıyor.

Illinois Urbana-Champaign Üniversitesi’nden Ekonomi diplomasına sahiptir. Her ikisi de girişimciliği teşvik etmeye odaklanan Entrepreneurs Organization Student Award ve Angel Hack dahil olmak üzere çeşitli ödüllerde jüri üyesi olarak teknoloji ve startup topluluklarıyla aktif bir şekilde ilgilenmektedir.

WSB toplam arzı nedir?

WallStreetBets toplama arzı: 534.455.612 WSB’dir.

WallStreetBets nasıl, nereden alınır?

WallStreetBets ticaretine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.