Ana SayfaKripto Para HaberleriVenom Ekosistemi Büyüme Devam Ediyor!

Venom Ekosistemi Büyüme Devam Ediyor!

spot_img

Venom, tüm Web 3.0 kullanıcılarını test ağına ve blok zincirinde geliştirilen ürünlere katılmaya davet ediyor. Her geçen büyüyen Venom ekosistemi blockchain dünyasında yeni bir sayfa açmayı planlıyor. Gelin bu ekosisteme beraber göz atalım ve tanıyalım.

Venom Hakkında

Venom, gerçek dünya uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış, ölçeklenebilir bir blockchain çözümüdür. Eşsiz mimarisi ve teknolojisi, Venom’un yüksek düzeyde performans ve güvenlik sunmasını sağlayarak onu merkezi olmayan uygulamalar için ideal bir platform haline getiriyor.

Venom ekosistemini keşfederek Venom Blockchain’ine ilişkin bilginizi ve anlayışınızı genişletin.

venom wallet

Venom Wallet

Venom Blockchain’i kullanmak için kullanıcının öncelikle bir Venom cüzdan hesabı oluşturması gerekir. Venom Cüzdan platformu, kişisel hesaplar (varsayılan) ve kurumsal kullanıma yönelik çoklu imzalı hesaplar dahil olmak üzere farklı hesap türleri sunar. 

Oluşturma sırasında varsayılan cüzdan hesabı için bir başlangıç ​​cümlesi oluşturulur. Kullanıcı, yeni bir Cüzdan Hesabı oluşturmak için Buraya Tıklayarak Venom Cüzdan Tarayıcı uzantısını yükleyebilir veya uygulamayı IOS veya Android cihazlar için indirebilir .

venomscan nedir

Venom Scan

Venom ağı tamamen şeffaf ve nettir. Her bir kullanıcı Venom blok zincirinin değişmez kayıtlarını arayabilir ve keşfedebilir. Her yapılan işlem, uygulama, işlem onayı, NFT koleksiyonları ve tokenler Venom Scan ile kolayca bulunabilir.

venom pools nedir

Venom Pools

Venom Pools , Venom Vakfı’nın, VENOM tokenlarına sahip kullanıcıların, tokenlarını bir staking havuzuna ekleyerek getiri elde etmelerine olanak tanıyan bir projesidir.

Venom Pools, kullanıcıların VENOM tokenlerini Doğrulayıcılarla birlikte bir araya getirip ödüller kazanabilecekleri stake havuzlarına olan talebi karşılamak için oluşturuldu.
Venom blockchain ağı, işlemlerin belirli miktarda VENOM tutan Doğrulayıcılar tarafından doğrulandığı enerji tasarruflu Proof-of-Stake mekanizmasını kullanır.

Bu Doğrulayıcılar, işlemleri doğrulamak için faiz kazanır ve doğrulama güçlerini artırmak için stake havuzları oluşturur. Daha sonra kazanılan faizin bir kısmını, tokenlarını havuza rehin veren kullanıcılarla paylaşırlar.

venom bridge nedir nasıl kullanılır

Venom Bridge

Venom ekosistemi diğer ekosistemlerle uyumlu bir şekilde çalışmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda Venom Bridge, kullanıcıların varlıkları farklı blockchain ağları arasında aktarmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir zincirler arası köprüdür.

Amacı, çeşitli blok zincirlerini birbirine bağlamak ve varlıkların kesintisiz transferini sağlayarak daha birbirine bağlı ve verimli merkezi olmayan bir ekosistemi teşvik etmektir.

venom web3.world nedir, nasıl kullanılır, nasıl çalışır

Web.World

Web3.World, Venom blockchain üzerine kurulu bir Otomatik Piyasa Yapıcı, Getiri Çiftçiliği ve Staking platformudur.

Şu anda Venom blok zincirinde başlatılan en esnek Otomatik Piyasa Yapıcıdır ve stabilcoin çiftleri desteğiyle yatırımcılardan gelen likiditeyi bir havuzda toplayarak kesintisiz ticarete olanak sağlar. Venom blockchain üzerinde kurulan ilk DEX‘tir.

Web3.World, kullanıcıların otomatik likidite havuzları aracılığıyla token alışverişi yapmasına olanak tanır ve ayrıca her çift için özelleştirilebilir çiftçilik ödülleri sunar. Kullanıcılar kendi çiftçilik havuzlarını oluşturabilir ve herhangi bir tokenla ödüller belirleyebilir.

Bireysel geliştiriciler ve projeler, kendi tokenlarını oluşturmak için DEX’in Oluşturucu bölümünü kullanabilirken, kurumsal ortaklar, token dağıtımını hesaplamak ve ayarlamak için Vesting bölümünü kullanabilir.

Web3.World tamamen merkezi olmayan bir yapıya sahiptir ve gözetimsizdir; yani fonlar, yalnızca başka bir varlık karşılığında veya likidite sahipleri tarafından Havuz Tokenları karşılığında çekilebilen izinsiz akıllı sözleşme hesaplarında tutulur. Borsanın akıllı sözleşmeleri de tamamen izinsiz ve değiştirilemez; yani herhangi bir hesap bir havuz oluşturabilir ve hiçbir hesabın havuzun varlıkları veya işlevleri üzerinde yetkisi yoktur ve sözleşmeler güncellenemez veya silinemez.

Borsa, token swapları için %0,3’lük standart bir ücret talep ediyor (stablecoin swapları için %0,15), ancak platforma likidite ekleyen kullanıcılar, tüm swap ücretlerini likidite sağlayıcılarına ücret ödülü şeklinde kazanabiliyor.

oasis gallery nedir venom oasis nft gallery

Oasis.Gallery

NFT’ler blockchain dünyasının vazgeçilmez sanat eserleri. Her sanatçı Venom ekosisteminde kendi sanatını konuşturabilir. Oasis Gallery, Venom blok zincirindeki, kullanıcıların benzersiz dijital varlıkları toplayıp takas edebileceği, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) için dijital bir pazar yeridir.

oxy chat nedir, venom oxy chat nedir nasıl kullanılır

OXY Chat

OXY CHAT, gezegenin her yerindeki bireylerin, şirketlerin ve kuruluşların iletişimiyle ilişkilendirilen en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır. Akıllı telefonunuzdaki, tabletinizdeki ve PC’nizdeki kişi defterinizin her birinden mesajlarınızı anında alabilirsiniz.

Dünyanın her yerindeki arkadaşınızla bağlantı kurmak ve çağrı engelleme veya güvenlik sorunu yaşamamak istiyorsanız https://oxy.chat’i deneyin. Venom, gizlilik ve güvenli iletişim garantisi vermektedir.

artfi nedir artfi venom nedir

Artfi

Artfi, güzel sanatlar uzmanları ve yatırımcılar için hızla genişleyen bir platformdur. Misyonu, blockchain ve NFT’ler aracılığıyla sanat mülkiyetini demokratikleştirmektir. Artfi Venom ekosisteminde yer alan NFT projesidir.

Venom Stake

Venom Stake, staking sürecini basitleştirmeyi ve daha geniş bir kitleye ulaşmayı amaçlayan bir platformdur. Varlıklarınızı kilitleyerek daha fazla ödül daha fazla kazanç elde etmek sizin de hakkınız. Bu noktada Venom Stake bu hakkı sizlere vermektedir.

Normal stake etmenin aksine, VenomStake’te stake yapmak, ödülü en üst düzeye çıkarmak için Venom’larınızı profesyonel doğrulayıcılar arasında doğru oranda dağıtır. Alınan tüm ödüller Venom/stVenom havuzuna eklenir, böylece stVenom fiyatı her zaman artar.

venom pad nedir nasıl kullanılır

Venom Pad

Venom Pad, adından anlayacağınız üzere bir token tanıtma ve satışa sunma platformudur. Venom ekosistemi yeni projelere ev sahipliği yapmakla beraber bu yeni projeleri aya çıkarmayı hedefliyordur.

Venom Burn

Venom Burn, Venom ekosistemindeki favori projeleri desteklemeniz için sunulmuş, yakım platformudur.

Asterizm

Asterizm, zincirler arası dApp’ler geliştiren şirketlere sağlam ve gizli bir iletişim kanalı sağlayan, para tasarrufu yapmalarına ve veri aktarım risklerinden kaçınmalarına olanak tanıyan bir altyapı çözümüdür.

Snipa

Snipa, Venom ve Everscale blok zincirleri tarafından desteklenen, kullanıcıların varlıklarını yönetmeleri için tasarlanmış, zincirler arası bir DeFi portföy izleyicisidir.

nümi nedir nümi venom

Nümi

Nümi Club, ölçeklenebilir Web3 uygulamalarının temelini oluşturan çoklu blok zincirli bir ağ protokolü olan Venom blok zinciri üzerine kurulmuştur. Bu blockchain teknolojisi düşük işlem ücretleri ve düşük gecikme olasılığı sunar.

Ylide

Ylide Protokolü, Web3 projeleri için açık kaynaklı, çapraz zincirli bir cüzdandan cüzdana iletişim çözümüdür. Web3’ün kitlesel olarak benimsenmesi için yerel, merkezi olmayan ve güvenli iletişim katmanına sahip olmanın çok önemli olduğunu tahmin etmektedir.

Gravix

Doğrudan Venom cüzdanınızdan kaldıraç ve düşük ücretlerle çok çeşitli varlıklarla işlem yapabileceğiniz DEX’i türetir.

QAMON

Qamon mail, anonim ve şifreli cüzdandan cüzdana iletişim için E-posta Çözümüdür.

one art nedir venom one art

One Art

OneArt bir cüzdandan daha fazlasıdır. Kripto ve NFT dünyasına açılan güvenli, kolay ve kusursuz ağ geçidinizdir. Venom, Ethereum, BNB Chain, Fantom, Polygon ve Avalanche blok zincirlerini destekler.

Valicit

Hayalinizdeki etkinlikler için bilet bulun ve satın alın.

SegMint

Oyun oynamayı herkes sever. Segmint Piksel oyunu ile blockchain tarihinde yerinizi alın.

everyplay nedir everyplay venom

Everyplay

Blockchain destekli, hızlı oyunlar ve anında ödüller sunan eSpor turnuva platformu.

Sizde Venom ekosistemini keşfetmek ve blockchain dünyasında yer almak isterseniz. Şimdi Venom Testnet ile benzersiz uygulamaları keşfedebilirsiniz. Buradan Venom Testnet sayfasına katılın ve Testnet rehberimizi inceleyin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar