Ukrayna’ya Toplamda 12.7 Milyon Dolar Değerinde Kripto Para Yardımı Yapıldığı Açıklandı !

Kripto Para Yardımı

Rusya’nın saldırısından bu yana Ukrayna’ya yapılan kripto para bağışının yaklaşık 17 milyon dolar değerinde olduğu bildirildi. Ukrayna’ya Toplamda 12.7 Milyon Dolar Değerinde Kripto Para Yardımı Yapıldığı Açıklandı ! 

Ukrayna’ya Toplamda 12.7 Milyon Dolar Değerinde Kripto Para Yardımı Yapıldığı Açıklandı !

Elliptic şirketinin verilerine göre, Ukrayna hükümetinin Twitter üzerinden paylaştığı hesaplara 12 bin 799 işlemle 10,2 milyon dolar değerinde kripto para transferi yapıldı.

Şirketten yapılan açıklamada, Ukrayna hükümetine ve orduyu destekleyen sivil toplum kuruluşlarına toplam 16,7 milyon dolar değerinde kripto para bağışı yapıldığı belirtiliyor.

Kripto para bağışının yanı sıra Ukrayna hükümetinin Ethereum hesabına yaklaşık 2 milyon dolar değerinde NFT (takas edilemez token) gönderildiği bilgisi paylaşıldı.

Ukrayna hükümeti resmi Twitter hesabı üzerinden, 26 Şubat’ta, bağış yapılması için iki kripto hesabı paylaşmıştı.

Önerilen Makaleler

Ukrayna Başbakan Yardımcısı kripto para borsalarına çağrıda bulundu

Ukrayna Başbakan Yardımcısı Mykhailo Fedorov, kripto para borsalarından Rus yatırımcıların hesaplarını dondurma talebinde bulundu.

Federov, Twitter ‘ında Rusya’nın Ukrayna’ya saldırısının ardından sadece ülke yetkililerinin değil Rus vatandaşlarının da hesaplarının dondurulması gerektiğini yazmıştı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.