Ana SayfaAltcoin HaberleriThe QWAN Nedir? QWAN Coin Yorum, Geleceği!

The QWAN Nedir? QWAN Coin Yorum, Geleceği!

spot_img

The QWAN (QWAN Coin) , küresel bir oyun topluluğu oluşturmak için itici güç görevi gören merkezi olmayan bir ERC-20 simgesi olarak tanımlanmaktadır. QWAN   ilk listelemesini Gateio borsasında gerçekleştireceğini duyurmasının ardından, bir çok kullanıcıyı proje ile ilgili detayları araştırmaya başlamışken sizler için proje ile ilgili çok sorulanları bu yazımızda derledik. Peki tam olarak  The QWAN ( QWAN Coin) Nedir, Nasıl Alınır ? QWAN Coin Yorum, Geleceği!

QWAN Coin alım-satım işlemine başlamak için hemen buradan Gateio borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın!

The QWAN Nedir?

QWAN, küresel bir oyun topluluğu oluşturmak için itici güç görevi gören merkezi olmayan bir ERC-20 simgesidir. QWAN açıktır, izin gerektirmez ve herhangi bir üçüncü taraf uygulama, platform veya oyun geliştiricisi tarafından entegre edilebilir.

 QWAN, oyun modelleri ve oyun geliştirmeden topluluk deneyimlerine ve oyun kariyerlerine kadar ekosistemin nasıl gelişip genişleyebileceğini şekillendirmek amacıyla küresel bir oyun topluluğunu destekler.

QWAN, gücü tek bir oyuncunun, yayıncının veya üçüncü tarafın elinde merkezileştirmeden oyuncuları güçlendirmek ve oyun ekosistemini birleştirmek için tek bir para birimi sağlar.

QWAN, yeni deneyimler yaratmak ve ekosistemin nasıl geliştiğini şekillendirmek için araçlar sağlayarak dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları ve oyun topluluklarını güçlendirmeyi amaçlıyor.

QWAN, hem oyun platformları için yerel bir token hem de ilgili platformlar, merkezler, hizmetler ve topluluklardan oluşan genişleyen bir ekosistem sağlar. QWAN belirteci ve merkezi olmayan topluluk liderliğindeki yönetişim modeli aracılığıyla etkinleştirilen QWAN Ekosistemi, küresel oyun endüstrisinin ve oyun kültürünün geleceğini şekillendirmeye yardımcı olmak için bir ortak olarak çalışmayı hedefliyor. Bu amaçla, QWAN, QWAN Ekosistemini genişletmek için İlgi Alanlarını finanse etmeyi önerir. Bu İlgi Alanları için ön odak noktaları şunlardır:

• Yerel bir QWAN oyun stüdyosu
• Topluluk liderliğindeki oyunlar için hizmetler ve uygulamalar
• DAO odaklı uygulamalar
• Web3 ve topluluk liderliğindeki oyun araştırma projeleri
• QWAN ahlakıyla

QWAN Coin Nedir?

QWAN, oyun endüstrisinin tüm segmentlerinde merkezi olmayan topluluk liderliğindeki yönetişimi ve değer yaratmayı sağlayan küresel bir oyun belirtecidir.

QWAN DAO, resmi bir teklif ve oylama sistemi aracılığıyla topluluk liderliğindeki bir yönetişim sürecini kullanır.

Farklı teklif kategorileri ve ayrıca tekliflerin geçmesi gereken farklı aşamalar vardır. Teklif süreci, QWAN DAO üyelerinin, QWAN DAO Hazine tahsisleri, mevcut yönetişim kurallarındaki değişiklikler vb. dahil olmak üzere geniş bir konu yelpazesini kapsayan önemli kararlar almasına olanak tanır.

Yönetişimin rolü, küresel bir topluluk oluşturma ve yönetmede kritik öneme sahiptir. QWAN Ekosistemi genişlemeye devam ederken, paydaşlar topluluğun nasıl yönetildiği ve hangi girişimlerin izlendiği konusunda görüşlerini ifade edebilir.

Banger Games – Banger Games, token tabanlı ödüllere sahip çok oyunlu eşzamansız turnuvalarla tanınan küresel bir oyun merkezidir. BG, QWAN’ı ödüller ve genişleme genelinde birincil belirteç olarak kullanacak. BG’nin QWAN, The QWAN DAO veya The QWAN Foundation üzerinde hiçbir yasal veya yönetim hakkı yoktur.

QWAN Coin kurucusu kim

QWAN Coin kurucusu Hunter Williams’dir. Williams 2013’te bitcoin’i keşfettiği için ilk günlerinden beri kripto alanıyla ilgileniyor. Hunter, kripto ve Web3 dünyasına ilk adımını atmaya DeFi alanının doğuşuna kadar karar vermedi. Başka bir 9 rakamlı piyasa değeri belirtecinin kurucu ekibinde yer alan Hunter, o zamandan beri bu alandaki bağlantılarını ve bilgisini geliştirdi.

The QWAN nereden, nasıl alınır?

The Qwan, ticaretine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

QWAN Coin Yorum, Geleceği!

QWAN Coin Yorum, Geleceği!  QWAN DAO üyeleri, QWAN sahipleriyle sınırlıdır. QWAN DAO, QWAN’ları teşvikler ve ödüller aracılığıyla geniş bir oyuncu ve yayıncı topluluğuna dağıtır ve küresel oyun endüstrisindeki şirketler ve ekipler tarafından desteklenen uygulama ve oyunlarda QWAN’ların kullanımıyla yeni Web3 oyun deneyimleri yaratır.

Cogito Protokolü Coin henüz çok yeni bir proje olup söz konusu listelemeler ve gerçekleşip gerekli verilerin oturmasının ardından bölüm yeniden güncellenecektir.  Makalede yer alan bilgilerin sadece bilgilendirme amaçlı olup, yazım sırasındaki veriler olduğu unutulmamalıdır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce mutlaka bireysel araştırmasını yapmalıdır.

Küresel oyun pazarı, 2022’de 3 milyardan fazla oyuncuyu kapsıyordu ve bu da küresel nüfusun yaklaşık %40’ına tekabül ediyor.  Oyun pazarı, oyun deneyiminin ötesine geçerek akışa, sosyal topluluklara, e-sporlara, kariyer gelişimine, eğitime ve daha fazlasına doğru genişledi

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar